Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / Zoeti

Zoeti

Zoeti
İçeriği Oyla
  • Oylar: 57
  • Yorumlar: 0
Popülerite 11.03% 11.03%

İçeriği Oyla

Zoeti, savaşın hararetinde kart kombinasyonları oluşturmak ve becerileri etkinleştirmek için kullanılan bir iskambil destesi içeren sıra tabanlı bir roguelite oyunudur. Beceri cephaneliğinizi savaşlar, keşfedilebilir yükseltmeler veya toprağınızı saran kötülüğün üstesinden gelmek için oyunlarınızı geliştiren yerel halktan yardım alarak güçlendirin.

Bir zamanlar barışçıl olan, şimdi canavarlar tarafından istila edilmiş bir ülke. Siz, bir Star-Soul kahramanı olarak, kötülük diyarını yerle bir etmekle kutsanmış seçkin birkaç kişiden birisiniz.

Zoeti’de, düşmanlara saldıracak veya onlara karşı savunma yapacak becerileri etkinleştirmek için kart kombinasyonları (çift, tam ev, floş royal vb.) oynadığınız bir iskambil destesi ile donatılmışsınız.

Savaşlar ve keşiflerle beceri ve yükseltme cephaneliğinizi daha da güçlendirin. Ölü bir tanrının kanı, kırsal kesimde dolaşan, dindar kasaba halkını ve yaşadıkları basit hayatları tehdit eden canavarlara dönüşür. Bir Star-Soul kahramanı olarak onları kötülüğün tahribatından koruyacak mısınız?

Karşılaştığınız gizli düşmanları zekice alt ederken, düşmanın savunmasını kırmanız, cesaretinizi ve kararlılığınızı artırmanız gerekecek.

Becerileri etkinleştirmek, düşmanlara saldırmak ve iki çift, tam ev veya floş gibi kart kombinasyonlarıyla kendinizi savunmak için iskambil destenizi kullanın. Savaş, keşif ve akıllıca karar verme yoluyla, yapınızı Zoeti’nin sunduğu en zorlu görevleri tamamlamak için yükseltecek ve geliştireceksiniz.

Zoeti
Zoeti Full İndir
Sistem Gereksinimleri


MINIMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: 6th gen i5/Ryzen 3 1200 or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Intel® HD Graphics 630, or GTX 750ti or better
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: 6th gen i7/Ryzen 5 1600 or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: RX 460, or GTX 950 or better
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Zoeti Full İndir
İndir - 1.43 GB