Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / Rule the Waves 3

Rule the Waves 3

Rule the Waves 3
İçeriği Oyla
  • Oylar: 66
  • Yorumlar: 0
Popülerite 17.49% 17.49%

İçeriği Oyla

Ön Dretnotlardan Uçak Gemilerine ve Füze Kruvazörlerine kadar Donanmanızı Kurun !

Rule the Waves III, 1890’dan 1970’e kadar donanma gemisi tasarımı ve inşası, filo yönetimi ve deniz savaşının bir simülasyonudur. Sizi , buhar ve demirin egemen olduğu savaş gemisi tasarımından kalma bir donanmanın ‘ Büyük Amirali ‘ rolüne yerleştirecek. füze çağına. Dalgalara Hükmetme III

donanmanızın gemilerini tasarlamanıza ve inşa etmenize ve savaş patlak verdiğinde onları savaşa yönlendirmenize izin verecek. Büyük teknolojik yenilikler ve siyasi gerilimlerin olduğu bir dönemde donanmanızın konuşlandırılmasına, inşasına ve operasyonlarına rehberlik edeceksiniz. Oyun, teknolojisinin ve olaylarının çoğunu ‘gerçek’ geçmişten alırken, her oynadığınızda kendi yeni tarihinizi oluşturduğunuzu göreceksiniz!

Özellikler
Kampanyalar 1890, 1900, 1920 veya 1935’te başlar ve 1970’e kadar devam edebilir. Gerçekçi bir taktiksel deniz savaşı çözüm sisteminde çözümlenen Savaşlarla aylık stratejik dönüşler.

Donanma bütçenizi yönetin ve müdahale eden Kayzerler, başkanlar veya donanma bakanlarının yanı sıra deniz anlaşmaları da dahil olmak üzere çeşitli tarihi olaylarla başa çıkın. Korvetlerden savaş gemilerine ve uçak gemilerine kadar uzanan gerçekçi gemi tasarımı.

Araştırma ve teknik geliştirme, gemi tasarımını ve taktiklerini belirleyecektir. Casusluk, rakip donanmaların ilerlemesi hakkında sizi güncel tutacaktır.

Denizaltılar, hava gemileri, uçaklar ve füzeler ortaya çıkacak ve denizdeki güç dengesini değiştirecek. Kendi ‘ideal’ donanmanızla inşa edin, eğitin, bakımını yapın ve savaşın.

Kıyı tahkimatları, hava üsleri ve diğer savunmaları inşa edin ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, Rusya, İtalya, Japonya, İspanya, Avusturya-Macaristan veya Çin olarak oynayın.

Rule the Waves 3
Rule the Waves 3 Full İndir
Sistem Gereksinimleri


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 10, 11 (also works on 8.1 but not officially supported)
İşlemci: 1.2 GHz min, 2.4+ GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: No minimum requirement (no hardware video acceleration is required)
DirectX: Sürüm 9.0

Rule the Waves 3 Full İndir
İndir - 97.13 MB