Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / WILD HEARTS

WILD HEARTS

WILD HEARTS
İçeriği Oyla
  • Oylar: 53
  • Yorumlar: 0
Popülerite 10.07% 10.07%

İçeriği Oyla

Av türüne yeni bir soluk getiren WILD HEARTS™’ta teknoloji, doğanın acımasız gücünü kullanan korkutucu canavarlara karşı savaşma şansı sunuyor. Bu canavarlara tek başınıza meydan okuyun veya kusursuz eşli oyunda arkadaşlarınızla avlanın.

Kemono’nun bir zamanlar refah içinde olan Azuma’da neden saldırıya başladığını kimse hatırlamıyor. Çaresizlikten beslenen bu canavarlar, ilkel doğanın gücünü son derece yıkıcı bir şekilde kullanırlar. Uzun bir süre boyunca hiç kimse onların ezici gücüne karşı koyamayacak gibi görünüyordu. Fakat umut, savaşın gidişatını tersine çevirebilecek ölümcül silahlar ve Karakuri adlı antik teknolojiyle kuşanan bir avcı formunda yeniden doğdu.

Doğanın gücünü kullanan dev canavarları avlayın — Kemono, doğanın gücünün vücut bulmuş halidir. Çevrelerini ihtiyaçlarına göre şekillendiren bu dev canavarlar, zaman içinde doğal elementlerle özdeşleştiler. Faniler bu denli büyük düşmanları nasıl alt edebilir? Bunu başarmak için cesaret, kurnazlık ve büyük bir beceri gerekecek. Saldırılarından sağ çıkın, davranışlarından bir şeyler öğrenin, Karakuri’nizi ve silahlarınızı birlikte kullanarak bu yaratıkları parçalayıp yenin.

Av sahalarınızı kurun — Azuma’da Karakuri teknolojisini kullanabilen tek kişi sizsiniz. Bu antik teknoloji, çevrenizi dev Kemono’yu alt etmek için ideal olan yaratıcı av sahalarına uyarlamanızı sağlar. İhtiyaçlarınıza, becerilerinize ve hangi Kemono ile savaştığınıza bağlı olarak birçok Karakuri türü oluşturmak için malzeme stoklayın. Bunları kullanarak keşif yapın, avcı arkadaşlarınızla birlikte kendinizi savunun ve savaşta bir adım öne geçin.

Sürüyle avlanın veya yalnız kurt olun — Kimilerine göre avlanmanın keyfi tek başına çıkar. Fakat en acımasız avcı bile tek başına alt edemeyeceği bir canavarla karşı karşıya kalabilir. WILD HEARTS’ta, Hunters Gates boyunca en fazla 2 arkadaşınızla (veya diğer oyuncularla) birlik olarak avınızı takip edip avlayabilirsiniz. Sürüyle avlanmak savaş planlarınızı ve özel görevlerinizi genişletmenize yardımcı olacak.

WILD HEARTS
WILD HEARTS Full İndir
Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64 bit Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 2600
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 (VRAM 6GB) / Radeon RX 5500 XT (VRAM 8GB)
DirectX: Sürüm 12
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: 16bit 48kHz WAVE format stereo
İlave Notlar: Bu teknik özellikler, oyunun “En Düşük” grafik ayarıyla 1080p/30fps oynanmasına izin verir

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64 bit Windows 10
İşlemci: Intel Core i7-8700K / AMD Ryzen 5 3600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce RTX 2070 (VRAM 8GB) / Radeon RX 5700 XT (VRAM 8GB)
DirectX: Sürüm 12
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: 16bit/24bit 48kHz WAVE format Stereo/Surround (5.1ch/7.1ch)/Spatial sound (headphone/speaker)
İlave Notlar: Bu teknik özellikler, oyunun “Standart” grafik ayarıyla 1080p/60fps oynanmasına izin verir

WILD HEARTS Full İndir
İndir - 69.7 GB