Anasayfa / Apps / Sosyal / Uplive- Canlı Yayın İzle

Uplive- Canlı Yayın İzle

Uplive- Canlı Yayın İzle
İçeriği Oyla
  • Oylar: 56
  • Yorumlar: 0
Popülerite 13.19% 13.19%

Ekran Görüntüleri

İçeriği Oyla

Uplive – Canlı Sanal Yayın Platformu
Kendi sanal yayınlarını başlat, oyunlar oyna ve yeni arkadaşlar edin
Uplive’da her türden yayıncı bulabilirsin. Dansçılara, şarkıcılara göz at, onlara katılıp sohbet et veya hayatta yaşanan ilginç olayları paylaş.
Her şey Uplive’da. İster iletişim kur, hediyeler ver, ister görüntülü veya sesli etkileşim kur. Kişisel bir sanal canlı yayın yaparak kendi yeteneklerini de sergileyebilirsin.

Kendi sanal canlı yayınların için neden Uplive’ı seçmelisin?
Bugünlerde herkes yayın yapıyor. Neden sen de bu dünyaya katılmayasın? Uplive’a katıl, bu eğlenceye ortak ol. Karaoke, görüntülü ve sesli sohbetler, dans, doğruluk mu cesaret mi, masa üstü oyunları ve diğer özellikleri kaçırma. Haydi, hemen katıl!
Uplive’da arkadaşlarınla kolayca işbirliği yapabilirsin. Kendi hayran toplama yöntemini bul ve yayınında başarıya ulaş. Kendi eşsiz sanal canlı yayınlarını oluşturmak için ihtiyacın olan tüm araçlar elinin altında.
Yeni insanlar ve yayıncılar ile tanışmak ister misin? Uplive’ı yükle ve dünyanın dört bir yanından insanlarla arkadaş ol. Pek çok Uplive kullanıcısı etkileşimli sohbetimizde uzun süredir çok eğleniyor.

Uplive’da yayıncılar ne tür yayınlar yapıyorlar?
Uplive olarak, her türden yayın kategorisine destek oluyoruz. Günlük lise hayatını yaşayan öğrenciler, popüler şarkıları söyleyen ve dansları yapan yayıncılar, özgün kıyafetler giyen cosplay’ciler ve hatta masa üstü oyun yarışmaları bulunuyor. İçindeki yayıncıyı ortaya çıkar, ödüller kazanma şansı da yakalayacaksın.

Ne tür yayıncılarla karşılaşabilirsin?
Seninle iletişime geçmeyi bekleyen sayısız özgün yayıncı bulunuyor. En iyi yayıncılarımıza, güzellik ve kozmetik reklamcıları ve güzel dansçılar. Bu kişiler, kendi beceri ve yeteneklerinden oluşan özgün markalarını sergiliyorlar. Uplive ile sen de ortama gir ve eğlenceyi yaşa.

Ana İşlevler:
[Sanal Canlı Yayın]
Kendi tamamen özelleştirilebilir avatarını kolayca oluşturabilirsin. Çeşitli kostümlerden ve arka plan görüntülerinden istediğini seç. Canlı yayın yaparken kendi özelleştirilmiş avatarını kullanabilirsin. Gülebilirsin, somurtabilirsin veya dil çıkarabilirsin… avatarın aynı yüz ifadelerini yapar. Ayrıca avatarını, canlı yayınların esnasında çok çeşitli etkileşim hareketleri yapması için ayarlayabilirsin.

[7/24 Yayın]
Müzik, eğlence, sanat, dans, sohbet ve şarkı söylemek. Uplive’da hepsi var.
Canlı yayınlar ve sohbetler tüm gece açık
Günün her saati eğlenmeni sağlayacak her türden yetenekli yayıncı

[Tüm Dünyadan İnsanlarla Bağlantı Kur]
Dünyanın dört bir yanından hayranlar ve yayıncılar ile sohbet et. Saat farkını unut gitsin, uygulamadaki dünyaya adımını at ve 7/24 seni bekleyen bağlantıları gör.

[Kalabalık Sesli ve Görüntülü Sohbet]
Çok oyunculu oyun odalarında 9 katılımcı aynı anda konuşabilir! Basit sohbetlerle kendini kısıtlamak yerine binbir türlü çılgın oyunu dostlarınla oyna!

[Sesli Sohbetler]
Sesli mesajlar göndererek yayıncılar ve kullanıcılarla sohbet et, istediğin konu hakkında muhabbet et, hatta oyunlar oyna. Gel ve Uplive’a hemen katıl!

[Yayıncı Mücadeleleri]
Yayıncıların birbirleriyle yarışıp daha fazla puan toplamaya çalıştıkları yayıncı mücadelelerine göz at. Sen de yarış veya yarışmayı kazanmasını istediğin favori yayıncılarına destek ol.

[Yakındaki Arkadaşlarla Tanış]
Kendi yayınlarını ve kısa videolarını paylaş, yeni arkadaşlar edin ve ilginç insanlarla bağlantı kur!

Uplive üst düzey bir canlı yayın ve video platformudur.

Yenilikleri öğrenmek ister misin? BİZİ TAKİP ET!
Web sitesi: https://up.live

Kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz, geri bildirimlerin ve soruların için lütfen Resmi Destek Birimi ile iletişime geç!
İşbirliği yapmak ister misin? Bize e-posta gönder: [email protected]

[Yeni] Canlı akış küçük pencereler özelliği-kullanışlı ve kolay.
[Optimize] Optimize edilmiş anlık bildirim aktivasyonu-hiçbir güncellemeyi kaçırmayın.
[Düzeltilen] Bilinen hatalar düzeltildi.
Uplive- Canlı Yayın İzle
Uplive- Canlı Yayın İzle Full İndir