Anasayfa / Apps / Sosyal / Reddit

Reddit

Reddit
  • Güncellendi
  • Versiyon 2023.10.0
  • Gereksinimler Android 8.0
  • Geliştirici reddit Inc.
  • Tür Sosyal
  • Mağazası
İçeriği Oyla
  • Oylar: 38
  • Yorumlar: 0
Popülerite 11.19% 11.19%

Ekran Görüntüleri

İçeriği Oyla

Reddit, insanların internette en özgün ve ilginç sohbetler yapmak için bir araya geldiği yerdir—Oyun topluluklarının, nostaljik internet forumlarının, blog yazarlarının, meme yapımcılarının ve fandomların video yayıncıları, destek grupları, haber bağımlıları, koltuk uzmanları, deneyimli profesyoneller ve her türden sanatçılar ve yaratıcılar.

Aklınıza gelebilecek her konuda 100.000'den fazla toplulukla (ve internetteki yabancıların yaratıcılığı olmasaydı muhtemelen asla düşünemeyeceğiniz birkaç kişi), Reddit her şeye dalabileceğiniz ve bağlantı kurabileceğiniz yerdir. Herhangi bir konuda insanlar.

Reddit'te bulacağınız birkaç şey…

■ Binlerce topluluk
İster son dakika haberleri, spor, TV fan teorileri veya internetin en sevimli hayvanlarının bitmeyen bir akışıyla ilgileniyor olun, Reddit'te sizin için bir topluluk var.
■ Kahkahalar, lollar ve bolca gülünçlük
Memler, ölçek için muzlar, ağaçlara zımbalanmış ekmekler, kedi videoları ve daha fazla absürt ve garip bir şekilde emici buldukça zamanın izini kaybedin.
■ Sizi içine çekecek tartışmalar
Gerçek aksiyon her zaman yorumlarda. Reddi'nin tartışma konuları, topluluk üyelerinin yorum, mizah ve içgörü sağlamak için atladıkları yerdir.
■ Toplum içinde sormaya korktuğunuz soruların yanıtları
Tarifler, sokak modası, kariyer yardımı, fitness planları ve daha fazlası – yapmak istediğiniz her şey için fikirler ve ilham alın.
■ Canlı video akışları, sohbetler ve konuşmalar
İnsanların şu anda ne yaptığını bilmek ister misiniz? Akış videoları, canlı sohbetler ve canlı sesli konuşmalar, o anda insanlarla bağlantı kurmanın çeşitli yollarını sunar.
■ Hemen her konuda kitle kaynaklı bakış açıları
Ürün eleştirmenleri, müzik eleştirmenleri, spor hayranları veya doge meraklıları – ilgilendiğiniz her şeye takıntılı ve değer veren insanları bulun.
■ Anonim profiller, böylece istediğinizi yapabilirsiniz
Reddit'te kim olduğunuzu siz (işiniz, arkadaş sayınız veya sosyal statünüz değil) tanımlarsınız.
■ Çok ve çok sayıda kedi

Reddit Premium:
Reddit Premium satın alın ve reklamsız bir deneyimin, abone olduğunuz her ay 700 jetonun ve premium avatar donanımına, r/lounge, özel uygulama simgelerine ve daha fazlasına erişimin keyfini çıkarın.

Ödeme, Google Play hesabınızdan yinelenen aylık veya yıllık olarak tahsil edilecektir. Aylık veya yıllık Premium aboneliğiniz, aboneliğiniz sona ermeden en az 24 saat önce iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenecektir. Cihazınızın Hesap Ayarlarında istediğiniz zaman iptal edin. Kısmi geri ödeme yok.

Gizlilik Politikası: https://www.redditinc.com/policies/privacy-policy
Kullanıcı Sözleşmesi: https://www.redditinc.com/policies/user-agreement
İçerik Politikası: https://www.redditinc.com/policies/content-policy

Resmi Reddit uygulamasını bugün indirin.

Hit that update button for the freshest, shiniest, memey-ist (?) version of the Reddit app.
Reddit
Reddit Full İndir