Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / Tron Identity

Tron Identity

Tron Identity
İçeriği Oyla
  • Oylar: 49
  • Yorumlar: 0
Popülerite 14.68% 14.68%

İçeriği Oyla

Yaratıcısı tarafından unutulan ve Kullanıcı müdahalesi olmadan gelişmeye terk edilen yeni bir Grid’de benzeri görülmemiş bir suç işlendi. Depo, bu toplumun merkezinde yer almaktadır. Bir izinsiz girişin ardından, bu Grid’in geleceği tehlikede.

TRON: Identity, neyin ve kim tarafından çekildiğinin gizemini ortaya çıkarmakla görevli bir dedektif programı olan Query’yi takip eden görsel bir roman macerasıdır. Kendinizi dengesiz temeller üzerine kurulu ve fısıltılarla dolu bir dünyada bularak, gerçeği bir araya getirmek için şüphelileri sorgulamak ve çevrenizi araştırmak size kalmış.

Verdiğiniz kararlar, iyi ve kötü birçok olası sonuçla hikayeyi aktif olarak etkileyecektir – tümü özenle seçtiğiniz kelimelere bağlıdır. Bir dizi ilgi çekici karakterle etkileşime girecek ve onlarla ittifak kurup, onları geri çevirmemeye ve hatta onları derezz etmeye karar vereceksiniz. Onlarla nasıl başa çıkmayı seçerseniz seçin, kimlik disklerini birleştirerek yolunuzu şaşırtarak cevap arayışınızda kayıp anılarını kurtarmanız gerekecek. TRON dünyası büyüyor.

Tron Identity
Tron Identity Full İndir
Sistem Gereksinimleri


MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: 1.4 GHz Intel Core i5
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Integrated
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Tron Identity Full İndir
İndir - 2.58 GB