Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / The Witcher 3 Wild Hunt Complete Edition

The Witcher 3 Wild Hunt Complete Edition

The Witcher 3 Wild Hunt Complete Edition
İçeriği Oyla
  • Oylar: 29
  • Yorumlar: 0
Popülerite 5.48% 5.48%

İçeriği Oyla

BİR NESLİN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU ŞİMDİ YENİSİ İÇİN HAZIR

Efsanevi kiralık canavar avcısı Rivialı Geralt rolüne bürünün. Savaştan harap olmuş, dört bir yanı canavarlarla kaplı bir kıta, keşfedilmek üzere sizi bekliyor. Sıradaki sözleşmenizse, dünyayı yeniden şekillendirebilecek güçte bir canlı silahı, Kehanetin Çocuğu Ciri’yi bulmak.

Son sürüme güncellenmiş olan The Witcher 3: Wild Hunt, Netflix yapımı The Witcher dizisinden esinlenen kılıçlar, zırh ve alternatif kıyafetlerin, dâhilî bir Fotoğraf Modu’nun ve çok daha fazlasının bulunduğu yeni eşyaları ve özellikleri de beraberinde getirmektedir!

Daha çocukluklarından itibaren eğitilen ve geçirdikleri mutasyonlar sonucu insanüstü yetenekler, güç ve refleksler edinen efsungerler, yaşadıkları canavarlarla dolu bu dünyaya denge getirmektedirler.

• Çeşitli yükseltilebilir silahlar, mutasyona yol açan iksirler ve dövüş büyüsü ile donatılmış profesyonel bir canavar avcısı olarak düşmanlarınızı acımasızca yok edin.

• Dağ geçitlerinde sinsice dolaşan vahşi canavarlardan insanlarla dolu kasabaların gölgelerinde gizlenen doğaüstü avcılara kadar çeşit çeşit egzotik canavarlar avlayın.

• Kazandığınız ödüllerle silahlarınızı yükseltip yeni özel zırhlar alın ya da ödüllerinizi at yarışlarında, kart oyunlarında, kavgalarda veya hayatın sunmuş olduğu diğer zevkli faaliyetlerde harcayın.

Sonsuz bir macera sunacak şekilde oluşturulan devasa The Witcher açık dünyası boyut, derinlik ve karmaşıklık alanlarında çıtayı bambaşka bir noktaya taşıyor.

• Fantastik bir açık dünyayı baştan aşağı katedin: Unutulmuş harabeleri, mağaraları ve gemi kalıntılarını keşfedin, şehirlerdeki tüccarlarla ve cüce nalburlarla ticaret yapın ve uçsuz bucaksız ovalarda, dağlarda ve denizlerde canavar avlayın.

• Karanlık ve tehlikeli hizmetler sunmak için hain generallerle, şeytani cadılarla ve yozlaşmış kraliyet mensuplarıyla anlaşmalar yapın.

• İyinin ve kötünün ötesine geçen seçimler yapın ve bu seçimlerin sonuçlarıyla yüzleşin.

The Witcher 3 Wild Hunt Complete Edition
The Witcher 3 Wild Hunt Complete Edition Full İndir
Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

The Witcher 3 Wild Hunt Complete Edition Full İndir
İndir - Unutulmuş harabeleri, mağaraları ve gemi kalıntılarını keşfedin, şehirlerdeki tüccarlarla ve cüce nalburlarla ticaret yapın ve uçsuz bucaksız ovalarda, dağlarda ve denizlerde canavar avlayın.