Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / The Stanley Parable: Ultra Deluxe

The Stanley Parable: Ultra Deluxe

The Stanley Parable: Ultra Deluxe
İçeriği Oyla
  • Oylar: 22
  • Yorumlar: 0
Popülerite 5.12% 5.12%

İçeriği Oyla

The Stanley Parable: Ultra Deluxe, birinci şahıs keşif oyunudur. Bu, eleştirmenler tarafından beğenilen, ödüllü, 2013 tarihli bağımsız oyun The Stanley Parable’ın genişletilmiş bir yeniden tasavvurudur. Stanley

Stanley adlı basit fikirli bir kişi, ofisindeki iş arkadaşlarının gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğunu keşfettiğinde, cevaplar bulmak için yola koyulur.

Stanley olarak oynayacaksın ve Stanley olarak oynamayacaksın. Bir seçim yapacaksın ve seçimlerin senden alınacak. Oyun bitecek, oyun asla bitmeyecek. Çelişki, çelişkiyi takip eder, oyunların nasıl çalışması gerektiğine dair kurallar çiğnenir, sonra tekrar bozulur. Kazanmak için burada değilsin. Stanley Parable, sizi oynayan bir oyundur.

Ne var ne yok?

Orijinal Stanley Parable’daki her şey burada, tıpkı 2013’teki gibi korunuyor. Ancak The Stanley Parable: Ultra Deluxe ayrıca orijinal oyunun dünyasını yeni içerik, yeni seçenekler ve ortaya çıkarılacak yeni sırlarla önemli ölçüde genişletiyor. Labirent daha yeni büyüdü.

Ayrıca oyun, orijinal oyunun tonunu sadık bir şekilde korurken modern teknolojiyi yansıtacak şekilde görsel olarak iyileştirildi. Oyuna, dünyadaki metinlerin yerelleştirilmesi, renk körü seçenekleri ve içerik uyarıları dahil olmak üzere erişilebilirlik özellikleri de eklendi.

Ve daha önce olduğu gibi, Kevan Brighting’in kusursuz sesi yolun her adımında size eşlik edecek.

The Stanley Parable: Ultra Deluxe’de hatırladığınız her şey yeniden yaratıldı, ancak bir şekilde farklı. Daha önce burada bulunduk, değil mi? Stanley hâlâ eskisi gibi mi? Yoksa değişen siz misiniz?

The Stanley Parable: Ultra Deluxe
The Stanley Parable: Ultra Deluxe Full İndir
Sistem Gereksinimleri

MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 or higher 64bit
İşlemci: Intel Core i3 2.00 GHz or AMD equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 450 or higher with 1GB Memory
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

The Stanley Parable: Ultra Deluxe Full İndir
İndir - 4.38 GB