Anasayfa / Games / Simülasyon / The Sims™ FreePlay

The Sims™ FreePlay

The Sims™ FreePlay
İçeriği Oyla
  • Oylar: 42
  • Yorumlar: 0
Popülerite 11.82% 11.82%

Ekran Görüntüleri

İçeriği Oyla

The Sims™'in yaratıcılarından mobil cihazlarda eksiksiz bir Sims deneyimi geliyor! Sim topluluğunuzu genişletmek ve kendi tarzınız, kişilikleriniz ve hayallerinizle koca bir kasaba yaratmak için SimTown'ı büyütün! Simoleon kazanmak ve yol boyunca ödülleri toplamak için hedefleri tamamlayın. Sim'lerinizi mutlu edin ve eğlenceli ve doyumlu bir hayat yaşamalarına yardımcı olurken gelişmelerini izleyin!
_________________

BENZER OLANAKLAR
Tepeden tırnağa – ve yerden tavana – Sim'lerinizin hayatlarının her yönünü özelleştirin! 34 Sim'e kadar şık görünmeye devam edin ve yüzme havuzları, birden fazla kat ve inanılmaz dekor ile hayallerindeki evleri tasarlayın ve inşa edin. Daha fazla Sim kazandıkça ve onlar bir aile kurdukça Sim Kasabanızı evcil hayvan mağazası, araba galerisi, alışveriş merkezi ve hatta özel bir villa plajıyla genişletin! Kendinizi ifade edin ve iç mimarınızı ve iç tasarımcınızı aynı anda serbest bırakarak kendi Sims hikayenizi anlatın. Yeni ilişkiler kurabileceğiniz ve arkadaşlarınızın iç tasarım becerilerini sizinkiyle karşılaştırabileceğiniz gerçek arkadaşlarınızın Sim Towns'ını ziyaret edin.

BAĞLI KALIN
Hayat birlikte daha güzel. İlişkilere başlayın, aşık olun, evlenin ve bir aileye sahip olun. Ömür boyu arkadaşlar edinin ve evcil hayvanlara özen gösterin. Havuz partileri yapın ve açık havada ızgara yapın ya da film gecesi için şöminenin yanında oturun. Biraz bela havasında mısın? Simler anlaşamadığında yaşanacak çok fazla drama var. Gençlere karşı aptalca davranın, aile üyelerine kaba davranın, hatta bir evlilik teklifine hayır deyin! Bebeklerden yaşlılara kadar mükemmel Sims hikayeniz, yaşam simülasyonunuzun her aşamasında gerçekleşebilir. Aşk ve dostluklar? Dram ve ayrılıklar? Seçim her zaman senindir.

HEPSİ İŞ VE HEPSİ OYUN
Bir Sim çalışmalı! Farklı rüya kariyerlerine başlayın ve hatta Sims'in Polis Karakolu, Film Stüdyosu ve Hastanedeki günlerini takip edin. Sim'leriniz işe ne kadar çok giderse, o kadar çok beceri öğrenir ve maaşlarını yükseltir, size ödüller verir ve onları başarıya giden bir yola sokar. Boş zamanlarında yemek pişirme, moda tasarımı, salsa dansı ve köpek yavrusu eğitimi gibi farklı hobiler seçin. Çocuklardan gençlere ve yetişkinlere ne kadar çok dahil olurlarsa, o kadar mutlu olurlar. Sims'inizin sevdiği bir hayat yarattığınızda fırsatlar sınırsız!

_________________

BİZİ TAKİP EDİN
Twitter @TheSimsFreePlay
Facebook.com/TheSimsFreePlay
Instagram @TheSimsFreePlayEA
_________________

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN:
– Bu oyun 1.8 GB toplam depolama alanı gerektirir.
– Bu oyunu oynamak ücretsizdir, ancak bazı ekstra öğeler için gerçek para ödemeyi seçebilirsiniz, bu da Google hesabınızdan ücret alacaktır. Cihaz ayarlarınızı düzenleyerek uygulama içi satın almayı devre dışı bırakabilirsiniz.
– Bu oyunda reklam görünür.
– Oynamak için bir ağ bağlantısı gereklidir.

Kişisel Bilgilerimi Satmayın: https://tos.ea.com/legalapp/WEBPRIVACYCA/US/en/PC/

Sul Sul! We’ve refreshed our HUD user interface with a new layout that helps separate base game quests from limited time live events, so you can spend more time doing the things you love with your Sims! You’ll also enjoy:

-Unlocking glamorous tech, furniture and accessories to level up your workplace in SimChase Season 55: Office Opposition

-Decorating with bright and retro rewards from the ‘Memphis Mansion’ Live Event and Influence Island Season 35.

Thanks for playing!
The Sims™ FreePlay
The Sims™ FreePlay Full İndir