Anasayfa / Games / Ek Paket (DLC) – Mod / The Sims 4 My Wedding Stories

The Sims 4 My Wedding Stories

The Sims 4 My Wedding Stories
İçeriği Oyla
  • Oylar: 21
  • Yorumlar: 0
Popülerite 5.12% 5.12%

İçeriği Oyla

The Sims 4 My Wedding Stories Game Pack’te nikah masasına oturun! Sim’inizin büyük gün serüvenini özel kılın, ardından mükemmel kutlamayı planlayın. Tekliften düğüne kadar her detayı özelleştirerek her Sim’in aşk hikayesini baştan sona eşsiz şekilde kutlayın. Tartosa dünyasında neredeyse her şey romantik olabilir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
Partiye Hazırlanın — Planlanacak çok şey var! Evliliğe yolculuğu olabildiğince eğlenceli kılmak için onur konuğu Sim’i seçin. Ardından, nişan yemeğini, düğünden bir gün önceki yemek davetini ve unutulmayacak bekarlığa veda partisini düzenleyin.

Hayallerinizi Hayata Geçirin — Yaklaşan düğünlerin ayrıntılarına dalın. Sim’lerin düğün günü giysilerini ve büyük anda ihtiyaçları olan her şeyi seçin: menü, dekor, program… hepsini belirleyin! Sim’ler pastaları denerken, çiçekleri seçerken ve günlerini anlamlı kılacak geleneklere karar verirken topluluktaki içerik üreticilerinin tasarladığı mekanları gezin.

Dünya Evine Girin — Ana törenden bir gün önce verilen yemekte ailenizle kutlama yapın. Büyük an geldiğinde aşkı hissedin ve tüm hayalleri gerçekleştirin. Asıl kutlamalar başlamadan önce evlilik yeminleri edin, yüzük takın ve öpüşün. Aileye çay servis ederek başlangıç yapın veya doğrudan düğüne gidin. Yeni evliler ve misafirler sevdikleriyle dans edebilir ve çiçeği burnunda çift pastayı kesebilir, şerefine kadeh kaldırabilir ve iyi dilekleri kabul edebilir.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.

The Sims 4 My Wedding Stories
The Sims 4 My Wedding Stories Full İndir
Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: 64 Bit Required. Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1, or Windows 10
İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ or equivalent (For computers using built-in graphics chipsets, the game requires 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 or equivalent)
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 3.0. Supported Video Cards: NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X1300 or better, Intel GMA X4500 or better
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 17 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7 (SP1), 8, 8.1, or 10
İşlemci: Intel core i5 or faster, AMD Athlon X4
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 or better
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 18 GB kullanılabilir alan

The Sims 4 My Wedding Stories Full İndir
İndir - 52 GB