Anasayfa / Games / Ek Paket (DLC) – Mod / The Sims 4 Little Campers Kit

The Sims 4 Little Campers Kit

The Sims 4 Little Campers Kit
İçeriği Oyla
  • Oylar: 24
  • Yorumlar: 0
Popülerite 6.02% 6.02%

İçeriği Oyla

Hayal gücünüzü kullanın ve tamamen şahsına münhasır Sim’lerden oluşan bir dünya yaratın. Sim’lerden evlere kadar her detaya el atın ve özelleştirin. Sim’lerin nasıl göründüğünü, davrandığını ve giyindiğini seçin. Her günü nasıl yaşayacaklarına karar verin.

Her aileye harika evler tasarlayıp inşa edin, sonra da en sevdiğiniz mobilya ve dekorlarla döşeyin. Başka Sim’lerle tanışabileceğiniz farklı mahallelere gidip nasıl yaşıyorlar öğrenin.

Kendine özgü çevreye sahip çok güzel yerleri keşfedin ve aklınıza esince maceraya çıkın. Sim’lerin gündelik yaşamlarındaki iniş çıkışları idare edin ve gerçekçi ya da hayal ürünü senaryoları oyunda uygulayınca neler oluyor görün. İlişkilerinizi geliştirip, kariyer yapıp, hayatla ilgili hedeflerinizin peşinden gidip olasılıkların sonsuz olduğu sıra dışı bir oyuna kendinizi kaptırırken kendi öykülerinizi dilediğiniz gibi anlatın.

Eşsiz Sim’ler Yaratın: Kendine has görünümleri, dinamik kişilikleri ve enteresan ilgi alanlarıyla istediğiniz gibi şekillendirip yön verebileceğiniz çeşit çeşit Sim var. Hayallerinizi gerçekleştirmek için çok etkili özelleştirme özelliklerini kullanın. Kendinizi, en sevdiğiniz ünlüleri, fantezilerinizi ya da arkadaşlarınızı yaratın! Ruh halinize göre Sim’lerinizin giysilerini değiştirin. Tuhaf karakter özellikleri ve büyük hedeflerle Sim’lerinize derinlik ve anlam katın.

Mükemmel Evi İnşa Edin: İnşa Modu ile Sim’lerinize ideal evler tasarlayın. Yerleşim düzenini planlayarak, mobilyaları seçerek, peyzajı ve araziyi değiştirerek hayallerinizdeki evi inşa edin. Havuz, bodrum katı ve bahçe bile ekleyebilirsiniz. Evin son hali hoşunuza gitmedi mi? Yeni fikirler ve tasarımlarla kolayca sil baştan yapın.

The Sims 4 Little Campers Kit’teki sıcacık, hünerli arka bahçe kamp ekipmanlarıyla uyku saatinizi erteleyin! Evdeki malzemelerle yapılan battaniye kalesinin verdiği güvenle dışarıda oyunlar oynayın. Bu koleksiyonda ailece yaratıcı eğlence yaşayabileceğiniz bir gece için gereken her şey var.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
Çocuklar İçin — Sevimli mobilyalar, oynamaya uygun kamp ekipmanları ve oyuncaklar ile arka bahçeyi çocuklara teslim edin. Işıklı iplerin altında doldurulmuş kocaayak dostunuzla marşmelov kızartarak çocukluk anıları yaratın.

Hünerli Görünüş — O bir karton kutu değil, araba! Ya da uzay gemisi. Oyuncaklar, battaniye kaleleri ve hatta çarşaftan ya da diğer ev eşyalarından yapılan dış mekan projektörüyle evdeki malzemelerle oyunlar hazırlayın.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.

The Sims 4 Little Campers Kit
The Sims 4 Little Campers Kit Full İndir
Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: 64 Bit Required. Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1, or Windows 10
İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ or equivalent (For computers using built-in graphics chipsets, the game requires 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 or equivalent)
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 3.0. Supported Video Cards: NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X1300 or better, Intel GMA X4500 or better
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 17 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7 (SP1), 8, 8.1, or 10
İşlemci: Intel core i5 or faster, AMD Athlon X4
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 or better
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 18 GB kullanılabilir alan

The Sims 4 Little Campers Kit Full İndir
İndir - 50 GB