Anasayfa / Games / Ek Paket (DLC) – Mod / The Sims 4 High School Years

The Sims 4 High School Years

The Sims 4 High School Years
İçeriği Oyla
  • Oylar: 28
  • Yorumlar: 0
Popülerite 7.06% 7.06%

İçeriği Oyla

The Sims 4 High School Years Expansion Pack ile iyi (veya kötü) bir öğrenci olun, öğrenci kulüplerine katılın, trend başlatın ve gençliğin keyfini çıkarın!

Mezuniyet balosuna katılma, eşek şakası yapma, kimlik ve trendlerle denemeler yapma ve ders dışı etkinliklerde arkadaşlıklar ya da rekabetler kurma gibi unutulmaz gençlik deneyimlerini yaşayın.

Mezuniyetten önce yapılacak çok şey var; genç Sim’ler derslere katılabilir, öğretmenlerle etkileşim kurabilir ve hatta stil influencer’ı ya da yayıncı olarak para kazanabilir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
Lise Hayatını Yaşayın — Lisenin tüm iniş çıkışlarını tecrübe edin.

Yüz yüze derslere katılın, öğretmenlerinizi tanıyın, kafeteryada zaman geçirin ve hatta kilitli dolabınızı dekore edin. En değerli anlarınızı okuldan sonra arkadaşlarınızla takılırken yaşayabilirsiniz.

İkonik Gençlik Anları — Mezuniyet balosunda geceyi dans ederek geçirin, aileniz ve arkadaşlarınızla mezuniyet töreninizi kutlayın (tabii ödevlerinizle başa çıkabilirseniz).

Bu özel anlara ek olarak, Sim’ler ömür boyu sürecek dostluklar edinebilir, okul sonrası aktivitelere katılabilir ve ergenliğin inişli çıkışlı yollarını tecrübe edebilir.

Ortalığı Karıştırın — Lise, kendini keşfetme dönemidir.

Öz güveninizi toplayıp aşık olduğunuz kişiye çıkma teklif edin ya da dersi ekin (sakın müdüre yakalanmayın).

Genç Sim’ler hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyleri keşfedecek ve haylazlık yapmak için yeni fırsatlara sahip olacak. Eşek şakaları yapmanın ve geceleri gizlice kaçmanın sonuçları olabilir, bu yüzden yakalanmamaya dikkat edin.

Kendi Tarzınızı Keşfedin — Yatak odanızı kişiselleştirin, Depop satıcıları tarafından tasarlanan giysilerle kombinler oluşturun ve Simfluencer olun.

Genç Sim’ler her zamankinden daha interaktif olan yatak odalarından Trendi’de giysi satarak ve tasarladıkları kombinlerin reklamını yaparak para kazanabilir. Tablet kullanın, yatakta kitap okuyun ve hatta yastık savaşı yapın!

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.

The Sims 4 High School Years
The Sims 4 High School Years Full İndir
Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: 64 Bit Required. Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1, or Windows 10
İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ or equivalent (For computers using built-in graphics chipsets, the game requires 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 or equivalent)
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 3.0. Supported Video Cards: NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X1300 or better, Intel GMA X4500 or better
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 17 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7 (SP1), 8, 8.1, or 10
İşlemci: Intel core i5 or faster, AMD Athlon X4
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 or better
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 18 GB kullanılabilir alan

The Sims 4 High School Years Full İndir
İndir - 53 GB