Anasayfa / Games / Ek Paket (DLC) – Mod / The Sims 4: Get Famous

The Sims 4: Get Famous

The Sims 4: Get Famous
İçeriği Oyla
  • Oylar: 20
  • Yorumlar: 0
Popülerite 5.84% 5.84%

İçeriği Oyla

THE SIMS 4 ANA PAKET VE THE SIMS 4 GET FAMOUS EKLENTİ PAKETİ BİR ARADA!

Sim’inle ünlülerinki gibi bir hayatın kapılarını aç!

“Sims™ 4 Get Famous ile yıldızlara uzan ve şöhret statüsü kazan. Gerçek bir star olmak için aktörlük kariyerine başla, liste başı isimler arasına gir ve şöhrete giden kaygan yolda Sim’ine rehberlik et. Stüdyo setlerinden VIP partilere kadar Sim’inin ismini tüm dünyaya duyurmaya çalış. Kendi seçeceğin detaylarla kendi şöhret tarzını yarat ve Sim’inin müthiş manzaralı lüks evini som altın klozet gibi şaşalı aksesuarlarla süsle. Sahne ışıkları altında parlamaya ve bir şöhret olarak hayatı uçlarda yaşamaya hazırlan.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Şöhret Ol: Artık Sim’in şöhret ve zenginlikle ilgili en çılgın hayallerinin dibine vurabilir! Mevcut kariyerinde starlık mertebesine yüksel veya kendine yeni bir yön seçerek şöhretler alemine en tepeden in. Gelecek vaat eden bir aktör olarak ilgi odağı olmanın tadını çıkar veya bir ilham kaynağı olarak her anını canlı yayınla paylaş. Ama unutma, Sim’in ne kadar meşhur olursa o kadar fazla dikkat, iltimas ve hayran toplayacak. Şöhret ve zenginliğe giden yolda başına neler geleceği belli olmaz; ama bir kez VIP’ler alemine girdikten sonra SimLiralarını ister sağa sola saç, ister yakıp kül et, dönüp arkana bile bakmayacaksın.

Rolünü Oyna : Kendi ilham perin ol ve Sim’ini pırıl pırıl bir aktörlük kariyerine taşı. Bir reklam filminde veya televizyon dizisinde oynayarak büyük bir çıkış yakala. Sim’in elinden gelenin fazlasını yapıp senaryolar ezberlemeye ve benzersiz kostümler giymeye başladığında, bir sonraki kapalı gişe filmde baş rolü de kapabilir.

Şehri Peşinden Sürükle : Sim’ine şöhreti keşfedeceği Del Sol Vadisi’nde şaşaalı ve şatafatlı bir hayat yaşat. Mirage Park’ta mütevazi bir evle başla veya çalışıp didinip Pinnacles tepelerinde bir malikaneye yerleş. Efsaneler arasına girerek adını Şöhretler Kaldırımı’nda bir yıldıza yazdır ve bütün şehir senden bahsetsin.

Har Vurup Harman Savur : Şehirde gezerken şık giysilerinle tüm bakışları üzerine çek veya film setlerinde göz kamaştırıcı kostümlere bürün. Sim’in prestij basamaklarını hızla tırmanırken sen de şöhretin nimetlerinden yararlanan. Muhteşem evini altın kaplama mobilyalarla döşe ve evinde altın çağı simgeleyen eşsiz bir sanat eseri sergile. . . Kendi altın çağını!

The Sims 4: Get Famous REPACK İNDİR (20.1 GB)
v1 47 51 1020 güncellemesi dahildir.

The Sims 4 Get Famous Güncelleme v1 47 51 1020-CODEX (248.5 MB)

The Sims 4: Get Famous
The Sims 4: Get Famous Full İndir
Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8, veya Windows 8.1
İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600
HDD: 28 GB Disk alanı

The Sims 4: Get Famous Full İndir
İndir - 30.1 GB