Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / Teslagrad Remastered

Teslagrad Remastered

Teslagrad Remastered
İçeriği Oyla
  • Oylar: 52
  • Yorumlar: 0
Popülerite 9.42% 9.42%

İçeriği Oyla

TESLAGRAD REMASTERED HAKKINDA
Elektropia Krallığı, halkına demir yumrukla hükmeden zalim bir kral tarafından kuşatılıyor. Şehir çapında bir insan avı onun için geldiğinde genç bir çocuk Tesla Kulesi’ne kaçar. Bir zamanlar Teslamancers olarak bilinen bir teknolojik sihirbazlar mezhebine ev sahipliği yapan bu yer, şimdi eski teknolojilerin ve unutulmuş tarihin unutulmuş bir mahzeni. Hayatta kalmak için sadece kayıp Teslamancer’ların araçları ve zekanla tek başınasın.

Kayıp Teslamancy sanatını keşfedin ve ustalaşın. Karmaşık bulmacaları çözün ve elektromanyetizma yoluyla inanılmaz beceriler sergileyin. Bu güçleri, eskimiş kuleye tırmanmak için kullanın ve bu lineer olmayan bulmaca platformu macerasında steampunk’tan ilham alan eski Avrupa vizyonunun tadını çıkarın ve elle çizilmiş ortamların görsel hikaye anlatımında saklı olan bilgiyi ortaya çıkarın. Kulenin sırlarını ortaya çıkarıp zorbayı devirebilir misin?

ANAHTAR ÖZELLİKLER
• Karmaşık bulmacalar! – Elektrik ve manyetizma kullanarak dünyayı akıllıca manipüle etmek için mantık duygunuza meydan okuyun. Tesla Kulesi’nin tehlikelerinden kurtulmak kolay olmayacak!
• Keşfetmek! – Tesla Kulesi’nin içine ve ötesine yolculuk ederken, yol boyunca yeni öğeler ve yetenekler toplayıp bunlarda ustalaşarak, zengin 2D elle çizilmiş çevrede ilerleyin.
• Görsel Hikaye Anlatımı! – Unutulmuş bir hikaye, bu eşsiz anlatı yaklaşımıyla ortaya çıkıyor. Diyalog, ara sahneler, metin, yükleme ekranları veya kesintiler yok. Dünya kendisi için konuşuyor!
• Steam(punk) destekli! – Steampunk gözlükleriyle eski Avrupa’nın distopik ve akıllara durgunluk veren, yağmurlu ve zekice bir yorumunu keşfedin.

REMASTER HAKKINDA
Nihai elektromanyetik deneyimi sağlamak için şarj edilmiş ve zaten büyüleyici görsel yönüne yepyeni bir parlaklık katan indie klasiği Teslagrad’a geri dönün! Bu yeniden düzenleme, orijinal oyunu bu kadar çekici yapan atmosferin ve platformun, oyuncuların koltuklarından kalkamayacakları bir düzeye yükseltilmesini sağlıyor!

Teslagrad Remastered
Teslagrad Remastered Full İndir
Sistem Gereksinimleri


MINIMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT Required)
İşlemci: AMD FX-4350 / Intel® Core™ i3-3210
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon™ R7 260X (2GB VRAM) / NVIDIA® GeForce® GTX 750(2GB VRAM)
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 30+ FPS @ 1280×720 and graphics pre-set “LOW (minimum quality)”

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT Required)
İşlemci: AMD Ryzen™ 5 1700 / Intel® Core™ i7-4770S
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Radeon™ RX 470(4GB VRAM) / NVIDIA® GeForce® GTX 1060 6 GB VRAM
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Expected Framerate: 60 FPS @ 1920×1080 – You may be aiming for Very High (highest quality), but you may end up with Standard (standard quality). – The GPU specification may be raised in the special note as 4K is not capable of 60FPS with this setup.

Teslagrad Remastered Full İndir
İndir - 1.40 GB