Anasayfa / Games / Erken Erişim / TerraScape

TerraScape

TerraScape
5/5 - (2 votes)
  • Oylar: 79
  • Yorumlar: 0
Popülerite 13.79% 13.79%

5/5 - (2 votes)

TerraScape’te kendi hayalinizdeki şehri inşa edersiniz . TerraScape’teki her bir kart destesi, farklı binalar ve şehrinizi genişletmenin yollarını sunar. Puan kazanmak ve ödül olarak yeni kartlar almak için kartlarınızı akıllıca oyun dünyasına yerleştirin. Sıra sıra, tur tur, şehrinizi ustalıkla inşa edip büyütüyorsunuz.

Oyun çeşitli oyun modları, prosedürel haritalar ve heyecan verici zorluklar sunar. Erken Erişim’de TerraScape gelecekte daha fazla deste, harita ve oyun moduyla genişletilecek.

Diğer binalar, doğal kaynaklar veya doğru arazi gibi her binanın farklı etkileri vardır. Mümkün olduğu kadar çok olumlu etki toplayarak bonus puanlar kazanın, ancak dikkatli olun: olumsuz etkiler de var!

Puan toplayarak yeni destelerin ve binaların kilidini açarsınız. Her deste birkaç yapı kartından oluşur. Belirli destelerdeki binaları daha sık ve akıllıca yerleştirerek uzmanlaşın ve böylece daha fazla destenin kilidini açın.

Binalarınızı iyi yerleştirirseniz yeni kartlar çekebilirsiniz. Ancak her zaman stratejinize dikkat edin ve gerçekten hangi kartlara ihtiyacınız olduğunu planlayın. Aksi halde mevcut planlamanız için kullanışlı olmayan binalar çizebilirsiniz.

Eşsiz harita oluşturucu, sonsuz olanaklarla yeni haritalar oluşturur! Ayrıca el yapımı görevleri artan zorluklarla oynayın ve arkadaşlarınıza ve dünyaya yüksek puanlar listesindeki en iyi oyuncu olduğunuzu gösterin.

Eşsiz grafik stil ve sevgiyle tasarlanmış manzaraların büyüsüne kapılın. Hızı siz belirlersiniz, bu yüzden arkanıza yaslanın ve manzaranın tadını çıkarın.

TerraScape
TerraScape Full İndir
Sistem Gereksinimleri


MINIMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7,8, 10
İşlemci: 1,8 GHz Dual Core
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 3D graphic card
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 800 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Sound Card

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7,8, 10
İşlemci: 2.8Ghz Dual Core or better
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: 3D graphic card (dedicated)
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 800 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Sound Card

TerraScape Full İndir
İndir - 870.30 MB