Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / Terra Nil

Terra Nil

Terra Nil
İçeriği Oyla
  • Oylar: 33
  • Yorumlar: 0
Popülerite 11.66% 11.66%

İçeriği Oyla

Terra Nil, ölmekte olan bir tabiatı capcanlı bir ekosisteme çevirdiğin bir oyundur. Verimsiz toprakları verimli hale getir, kirlenmiş okyanusları temizle, geniş ormanlar oluştur ve hayvanların evi olacak ideal bir habitat oluştur. İşin bitince binalarını geri dönüştür, arkanda hiçbir iz bırakma. Çorak toprakları ıslah et.

Tersten bir şehir kurma oyunu
Gelişmiş ekolojik teknolojilerle toprağı arındır; sulak araziler, sahiller, yağmur ormanları, kır çiçekleri ve daha fazlasını oluştur. Sonrasında ise inşa edilen her şeyi geri dönüştür, çevreyi yeni evleri olacak hayvan sakinlerine tertemiz bırak.

Her seferinde farklı haritalar
Algoritmik olarak üretilen bölgeler sayesinde her oynanış bir öncekinden farklı olur. Kıvrılan nehirler, dağlar, ovalar ve okyanuslar gibi rastgele oluşturulmuş, zorlayıcı ve tahmin edilemeyen arazilerde neler yapacağını planla.

Doğal iniş çıkışlar
Terra Nil’in her bölgesi, nihai amaç olan doğayı tertemiz bırakma yolunda belirli safhalardan geçer. Seviyeler sonsuz büyüme için değil, doğayı besleyip dengesine oturtarak kendi haline bırakmak içindir.

Huzur bul
Yemyeşil elle çizilmiş çevreler, sakinleştirici müzik ve çevreden gelen sesler; oyunu huzur dolu, meditasyon gibi bir deneyim haline getirir. İşin bittikten sonra Takdir Et modunu kullanarak yenilediğin ekosistemin doğal güzelliğinin tadını çıkar.

Terra Nil
Terra Nil Full İndir
Sistem Gereksinimleri


MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 x64
İşlemci: Intel Core i5-4590 / AMD FX-8350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 760 / Radeon RX 560X
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 x64
İşlemci: Intel Core i7-6950X / AMD Ryzen 5 2600
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 1080 / Radeon RX 5700 XT
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Terra Nil Full İndir
İndir - 910 MB