Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / Star Trek Resurgence

Star Trek Resurgence

Star Trek Resurgence
İçeriği Oyla
  • Oylar: 43
  • Yorumlar: 0
Popülerite 11.03% 11.03%

İçeriği Oyla

Star Trek ve Telltale tarzı bir macera oyunu, cennette yapılmış bir eşleşme gibi görünüyor. İkisi tam uyuyor; Star Trek’in en iyi ve en sevilen hikayeleri diyalog hakkındadır.

Sadece birbiriyle konuşan iki karakter değil, insanların birbirleriyle ve etraflarındaki dünyayla nasıl ilişki kurdukları hakkında.

Zor kararlarla karşı karşıya kaldığımızda yaptığımız seçimler, geçmişteki hatalarımızdan ders alırsak ne olabileceğimiz ve farklı insanları ve kültürleri birleştirmenin gücüyle ilgili.

Bunların hepsini, tipik olarak fazerleri ve torpidoları ateşlemekle çok meşgul olan ve kenardan birkaç kelimeden fazlasını elde etmek için bir video oyununda yapmak zor olabilir.

Star Trek: Resurgence’ın konuşma ağırlıklı yaklaşımı her zaman işe yaramıyor, ancak Star Trek’i neyin Star Trek yaptığını asla gözden kaçırmıyor… Star Trek. Ve Dramatic Labs’taki geliştiriciler bu sinyale odaklandıklarında, unutulmaz karakterlerle dolu ilgi çekici bir hikaye sunarken serinin cazibesini de artırıyor.

Resurgence, Star Trek: Nemesis’in (Son Yeni Nesil filmler) bitiminden birkaç yıl sonra geçen USS Resolute ekibini konu alıyor.

Hikaye, sizi anında sevimli iki karakterin kontrolüne veriyor: geminin yeni ikinci kaptanı olarak getirilen, mütevazı ama başarılı bir Akademi mezunu olan Jara Rydeck; ve büyük yeteneğini Akademi’yi atlamak için kullanan ve galaksiyi gidip görmek için askere giden çekici, eğlenceli, maceraya aç bir mühendis olan Carter Diaz.

Diyalog odaklı rol yapmaya ve farklı yönlerde ilerleyen zengin hikâyeye sahip epik anlatımlı bir macera oyunu olan Star Trek’in evrenini ayrıca uzay mekiği pilotluğu, Fazer silahı savaşları, Tricorder taraması veya gizlilik gibi birçok farklı şekilde tecrübe edeceksin.

20’den fazla eski Telltale yazarı, geliştiricisi, tasarımcısı, sanatçısı ve yapımcısının ortak çalışması olan Dramatic Labs tarafından oluşturuldu.

Star Trek Resurgence
Star Trek Resurgence Full İndir
Sistem Gereksinimleri


Minimum
CPU: AMD FX-8350 / Intel® Core™ i5-3330
RAM: 8 GB
VIDEO CARD: AMD Radeon™ RX 5700 / NVIDIA® GeForce® GTX 1080
DEDICATED VIDEO RAM: 8192 MB
PIXEL SHADER: 5.1
VERTEX SHADER: 5.1
OS: Windows® 10 64-bit
FREE DISK SPACE: 16 GB

Recommended
CPU: AMD Ryzen 5 3600 XT / Intel® Core™i7 3GHz or higher
RAM: 16 GB
VIDEO CARD: AMD Radeon RX 6700/ NVIDIA GeForce RTX 2080 or higher
DEDICATED VIDEO RAM: 8192 MB
PIXEL SHADER: 5.1
VERTEX SHADER: 5.1
OS: Windows® 10 64-bit
FREE DISK SPACE: 16 GB

Star Trek Resurgence Full İndir
İndir - 15.58 GB