Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / Sakuna: Of Rice and Ruin

Sakuna: Of Rice and Ruin

Sakuna: Of Rice and Ruin
İçeriği Oyla
  • Oylar: 52
  • Yorumlar: 0
Popülerite 14.82% 14.82%

İçeriği Oyla

BU OYUN HAKKINDA

Şımarık hasat tanrıçası Sakuna, kendini zengin göksel evinden iblislerle dolu bir adaya sürgün edilmiş bulur. Evcilleştirilmemiş vahşi doğada, elementleri aşındırarak, canavarlarla savaşarak ve gücünün kaynağı olan pirinç yetiştirerek bir savaşçı tanrının ve hasat tanrıçasının kızı olarak doğuştan gelen hakkını yeniden keşfetmesi gerekir. Bu yasak yerde onun yanında, koruyucusu Tama ve bir grup dışlanmış insan var. Bu beklenmedik yoldaşlar birlikte Hinoe Adası’nın hem toprağını hem de iblislerini evcilleştirmek için el ele vermelidir.

Ünlü Astebreed’in arkasındaki bağımsız ekip olan Edelweiss tarafından geliştirilen Sakuna: Of Rice and Ruin, yan kaydırma aksiyonu derin işçilik ve pirinç ekimi ile dünyadaki yerinizi bulma konusunda güçlü bir hikayede birleştirir.

ANA ÖZELLİKLER
İyileştirilmiş Yan Kaydırmalı Platform Aksiyonu
Uzak platformları ele geçirmek, tehlikelerden kaçınmak ve güçlü düşmanların üstesinden gelmek için büyülü “ilahi giysilerde” ustalaşırken, şeytani canavarları devirmek için çiftlik araçlarını silah olarak kullanın, hızlı, ağır ve özel saldırıları zincirleyin. .

Ayrıntılı 3D Simülasyon Tarzı Oynanış
Mükemmel mahsulü yetiştirmek için ekimden hasada kadar ayrıntılı adımları izleyerek antik tarım sanatını öğrenin. Bir hasat tanrıçası olarak, Sakuna’nın gücü, savaş yetenekleriyle doğrudan ilişkili olan estetik ve lezzet gibi özelliklerle birlikte, her pirinç mahsulüyle birlikte artar.

Vahşi Doğada Bir Ev Yaratmak
Sakuna’nın ölümlü yoldaşları, maceralarında topladığı malzeme ve malzemeleri kullanarak onun için silahlar, zırhlar ve yemekler üretiyor ve onlar için görevleri tamamlamak daha da fazla seçeneğin kilidini açacak.

Japon Mitolojisine
Yeni Bir Bakış Kahraman, geleneksel Japon mitolojisinden esinlenen, ancak birçok benzersiz bükülme içeren tanrılar ve iblisler panteonunun bir parçasıdır. Hikaye ve dünya, bazıları tanıdık ve bazıları tamamen orijinal, sevgiyle işlenmiş ayrıntılarla doludur.

Sakuna: Of Rice and Ruin
Sakuna: Of Rice and Ruin Full İndir
Sistem Gereksinimleri

MINIMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 8.1/10
İşlemci: Intel Core i5-7500
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 750 Ti
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 8.1/10
İşlemci: Intel Core i5-7500
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

Sakuna: Of Rice and Ruin Full İndir
İndir - 5.81 GB