Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / Oxygen

Oxygen

Oxygen
5/5 - (1 vote)
  • Oylar: 51
  • Yorumlar: 0
Popülerite 12.28% 12.28%

5/5 - (1 vote)

HİKAYE
İnsanlığı yok olmanın eşiğine getiren bir doğal afet meydana geldi. “Büyük Magmatik Bölgeler” nedeniyle çok az insan hayatta kaldı. Bu magmatik bölgeler, patlamayan volkanlar olarak düşünülebilir. Ancak bunlar, dünyanın kabuğunda devasa çatlaklar açar ve çıkan lavlar fokurdamaya başlayarak yeryüzüne sızar ve tonlarca zehirli gaz salarlar.

Magmatik bölgelerle ilgili en tehlikeli durum, sızıntıyı yüzyıllarca sürdürebilmeleridir. İşte tam olarak bu oldu.

Rüzgar etkisiyle bu gazlar tüm dünyaya yayılarak atmosferik kompozisyonu değiştirdi. Bu zehirli magmatik gazlardan biri havadaki oksijen seviyesini düşürdü. Ne yazık ki, dünyada çok az oksijen kaldı. İnsanlık için çok geç olmadan ve bu durumla başa çıkabilmek için bir makine icat edildi.

Yeraltı suyunun elektrolizi ile oksijen üreten ve gerekli elektriği şimdilik kömürden üreten ancak ilerde sürdürülebilir enerji kaynaklarına geçilmesi gereken bir makine.. Oksijen Merkezi… İnsanlığın devamı için tek umut bu…

İNŞA ET, YÖNET, and ARAŞTIR
Dünya değişti. Dünyadaki tüm hayatta kalanlar için yeni bir medeniyet başlatmalı ve onlara güzel bir yaşam alanı, düzenli su ve yiyecek kaynakları sunarak onların tüm temel ihtiyaçlarını karşılamalısın. Sana olan güvenlerini ve eğitim seviyelerini artırmak için sürekli araştırmalar yapmalısın.

HALKINA LİDERLİK ET
Şimdi sıra sende, lider sensin. Herkese bir lider olarak değerini kanıtlamalısın. Çalışanları koordine edip işyerlerine atayarak gerekli tüm malzemeleri üretmelerini sağlamalısın.

DOĞAL ZORLUKLARI AŞ
Halkını korumalısın. Sürekli meydana gelen donlara ve kuraklıklara her zaman hazırlıklı olmalısın. Su ve yiyecek stoklayarak önceden plan yapmalı ve ölümcül rüzgarlardan önce gerekli enerjiyi üretmelisin. Bu enerjiyi, ya kömür olarak biriktirmeli ya da sürdürülebilir enerji kaynaklarına geçiş planı yapmalısın.

Oxygen
Oxygen Full İndir
Sistem Gereksinimleri


MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit | Windows 8 64-bit | Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i3-6100T | AMD FX-6100
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 | AMD Radeon R7-250X
Depolama: 600 MB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit | Windows 8 64-bit | Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-4460 | AMD FX-6350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 | AMD Radeon R7-265X
Depolama: 600 MB kullanılabilir alan

Oxygen Full İndir
İndir - 919 MB