Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / Orders Of The Ruler

Orders Of The Ruler

Orders Of The Ruler
İçeriği Oyla
  • Oylar: 28
  • Yorumlar: 0
Popülerite 5.48% 5.48%

İçeriği Oyla

Zengin ve ayrıntılı bir ortam sunan bir RTS oyunu olan Orders of the Ruler ile ortaçağ savaş alanına katılın.

Üssünüzü inşa etmek ve rakiplerinizi yenmek için 9 farklı haritayı keşfedin, 3 benzersiz gruba komuta edin ve 20’den fazla farklı birim ve 10 benzersiz bina kullanın.

Savaşta üstünlük sağlamak ve krallığınızı nihai hükümdar karakteriyle savunmak için oyunun benzersiz emir sisteminden yararlanın.

Kampanya modunda veya çok oyunculu modda yapay zekaya veya diğer oyunculara karşı oynayın ve nihai hükümdar olduğunuzu kanıtlayın.

Bazı Karakterler ve Binalar;
Yorulmadan ağaçları kesen, tarlaları süren, maden cevherleri çıkaran ve HÜKÜMETLERİNİN emriyle binalar inşa eden Cetvelin çalışkan ve sadık Emir İşçileri ile tanışın. Bu köylüler sadece üssünüzü inşa etmek ve sürdürmek için çalışmakla kalmayacak, gerekirse topraklarını korumak için de savaşacaklar.

Gruplarımızda, kontrol edebileceğiniz grup tabanlı binalar ve karakterler olacak. Her karakter ve bina, fraksiyonu ile benzersiz olacaktır.

Uzun sivri uçlu aletleriyle donanmış Mızrakçı, savaşın bel kemiğidir. Meyve toplama ve avlanma için icat edilen bu silahların savaşta etkili olduğu kanıtlanmıştır. Tüm yakın dövüş silahlarının en geniş menziline sahip olan bu silahlar, savaş alanında zorlu bir güçtür.

Üstün zırhları ve büyük kılıçlarıyla Şövalye, oyunun seçkin askerleridir. Asil ve pahalılar ama savaş alanında eşsizler. Hiçbir basit asker, ağır zırhlı bir Şövalyenin karşısında duramaz.

Eğitimli köylü savaşçılardan oluşan Milisler, diğer birimler kadar güçlü değiller ama köylerini korumak ve özgürlüklerini sağlamak için savaşmaya hazırlar.

Ana merkeziniz olan Üs, hükmettiğiniz, EMİRLERİNİZİ komuta ettiğiniz ve topraklarınızı savunduğunuz yerdir. İyi bir hükümdar asla kaçmaz ve hayatları söz konusu olsa bile üssünü korumalıdır.

Orders Of The Ruler
Orders Of The Ruler Full İndir
Sistem Gereksinimleri

MINIMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 8
İşlemci: i5 4th Gen.
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 70 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Orders Of The Ruler Full İndir
İndir - 69 GB