Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / Lone Fungus

Lone Fungus

Lone Fungus
İçeriği Oyla
  • Oylar: 40
  • Yorumlar: 0
Popülerite 10.71% 10.71%

İçeriği Oyla

Lone Fungus, yaşayan son mantar olarak oynadığınız, mantarların inşa ettiği bir dünyada geçen gerçek bir Metroidvania oyunudur. Eski bir dünyayı keşfedin, yeni yetenekler kazanın ve sırları keşfedin!

Keşif
Keşfetmeniz için her biri kendi benzersiz düşmanları ve engelleri olan on farklı alan var.

Her alandaki her köşe bucağı araştırmaya istekliysen, pek çok sırrı açığa çıkaracak ve hak ettiğin ödülleri alacaksın.

Keşfiniz boyunca, Kalıntılar, Amblemler şeklinde önemli yükseltmeler ve Sağlık veya Akıl Puanlarınızda yükseltmeler kazanacaksınız.

Bu yükseltmeler şüphesiz herhangi bir oyuncu için değerli olacaktır. Bu yükseltmeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için savaş bölümüne göz atın!

Lone Fungus’taki Savaş basittir ancak özelleştirme açısından derinliğe sahiptir.

Örneğin, normalde size zarar verecek herhangi bir şeyi savuşturabilirsiniz, ancak özellikle gelen mermileri savuşturmak, onları düşmanlara geri fırlatır.

Bununla birlikte, asla savuşturmaya zorlanmazsınız ve hatta Amblemleri donatarak savuşturma sisteminin çalışma şeklini bile değiştirebilirsiniz!

Amblemler, dünyanın her yerinde bulabileceğiniz öğelerdir. Bir Amblemi kuşanmak savuşturulan merminin davranışını değiştirebilir, örneğin onu düşmanların arasına sokabilir ama daha az hasar verebilirsiniz.

Veya şapkanızdan bir mermi sektirmek yerine, yakınınızdaki her şeye zarar verirsiniz. Oyuncunun etrafındaki birden fazla mermiyi yok eden bir Girdap Amblemi bile var.

Lone Fungus
Lone Fungus Full İndir
Sistem Gereksinimleri


MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 and above
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.1ghz or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 9800GTX+
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Lone Fungus Full İndir
İndir - 560 MB