Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / Kerbal Space Program 2

Kerbal Space Program 2

Kerbal Space Program 2
İçeriği Oyla
  • Oylar: 35
  • Yorumlar: 0
Popülerite 4.94% 4.94%

İçeriği Oyla

Orijinal Kerbal Space Program, tüm zamanların en sevilen oyunlarından biridir ve piyasaya çıkışından yıllar sonra, her zamankinden daha büyüktür. Devam oyunu Kerbal Space Program 2 , ilk oyunun anıtsal temellerini korurken, modern ve yeni nesil uzay keşif taleplerini karşılamak için sıfırdan tamamen yeniden tasarlandı. Kozmik gizemleri keşfederken bir uzay programı oluşturun, güçlü uzay aracı inşa edin ve geniş gök cisimlerinde gezinin.

Yeni Nesil Teknoloji
Oyun güncellemeleri ilerledikçe, oyuncular yeni motorlar, parçalar, yakıt ve çok daha fazlası dahil olmak üzere yepyeni bir dizi yeni nesil araç ve teknolojiye erişebilecekler. Bu yeni teknoloji, sadece oyuncuların çözmesi için yeni bulmacalar yaratmakla kalmayacak, aynı zamanda orijinal Kerbolar Sisteminin içinde ve ötesinde yeni uzay keşifleri de sağlayacak.

Koloniler
Kerbal Uzay Programı 2’de yepyeni koloniler var. Koloniler yalnızca kendi fizik zorluklarını ortaya koymakla kalmaz, aynı zamanda yapılar, uzay istasyonları, yerleşim yerleri ve benzersiz yakıt türleri inşa etmek için kaynak toplamayı gerektirir. Sonunda, bu koloniler araç yapımı için yeterince gelişmiş hale gelir ve derin uzay keşiflerini ve ötesini ilerletir.

Yeni nesil teknoloji, koloniler ve sistematik kaynak toplama, yepyeni bir keşif düzeyine yol açar: yıldızlararası yolculuk. Kerbal Uzay Programı 2’de yıldızlararası teknolojiler, her biri yeni zorluklar içeren ve gizli hazineler barındıran bir dizi yeni yıldız sistemine ve gök cismine giden yolu açıyor. Bunların arasında: ısıyla püskürtülmüş bir demir dünyası olan Charr; Acımasız yer çekimine sahip halkalı bir süper Dünya olan Ovin; Ölüm dansına kilitlenmiş ikili bir çift olan Rask ve Rusk; ve keşfi ödüllendirmek için çok daha fazlası.

Çok Oyunculu/Modlama
Kerbal Space Program 2’nin temellerinde yapılan teknolojik gelişmeler, orijinal oyunun sevilen modlama yeteneklerinin yanı sıra uzun süredir talep edilen çok oyunculu eklentiyi de sunacak. Yakında oyuncular derin uzay keşfinin zorluklarını paylaşabilecekler. Bu özellikler hakkında daha fazla ayrıntı daha sonra açıklanacaktır.

Kerbal Space Program 2
Kerbal Space Program 2 Full İndir
Sistem Gereksinimleri

MINIMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: AMD Athlon X4 845 @3.5 GHz or Intel Core i5 6400 @ 2.7 GHz
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia RTX 2060 w/ 6GB VRAM, nVidia GTX 1070 Ti w/8GB VRAM, AMD Radeon 5600XT w/ 6GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel i5-11500 @ 2.7GHz or AMD Ryzen 5 3600 6-Core @ 3.6GHz
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce RTX 3080 or AMD Radeon RX 6800 XT
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Kerbal Space Program 2 Full İndir
İndir - 31.6 GB