Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / Isonzo

Isonzo

Isonzo
İçeriği Oyla
  • Oylar: 28
  • Yorumlar: 0
Popülerite 7.92% 7.92%

İçeriği Oyla

Birinci Dünya Savaşı, güzel ama aynı ölçüde ölümcül olan İtalyan Cephesi dağlarına doğru genişliyor.

Birinci Dünya Savaşı sırasında Isonzo akarsu vadisinin ve Alpler’in kontrolü için verilen iki yıllık mücadeleden ilham alan Isonzo, 1. Dünya Savaşı Oyunları Serisini kelimenin tam anlamıyla yukarı taşıyor.

Verdun’un ve Tannenberg’in yapımcılarından…

Yeni Taarruz oyun modu, seni İtalyan Cephesinin en önemli tarihî taarruzlarının tam ortasına koyuyor.

Zafere giden yolu seçerken göz alıcı İtalyan manzaraları boyunca önderlik et; dikenli tellerin olduğu yolları aç, dağlık arazi yollarını takip ederek düşmanlarına yandan saldır ya da bir yolu patlatmak için bir havan topu kullan.

Siperlikler, teller, cephane sandıkları, siper periskopları ya da keskin nişancı kalkanları ve daha fazlasını yerleştirerek dinamik bir savaş alanı oluştur.

Altıncı Isonzo Savaşından Straf Seferine kadar tarihî taarruzlarda yer al. Gerçek savaşların akışını yansıttığından taarruzcular ilerledikçe savaş, tek bir taarruz içerisinde farklı manzaralar arasında geçiş yapacak: Yamaçlardaki kalelerden dağ siperlerine ve şehir sokaklarındaki şiddetli kent çatışmalarına kadar.

Ses efektleri ve üniformalardan evlere, üzüm bağlarına ve üzerinde savaşacağın siperlere kadar her şey, araştırmalara ve alan gezilerine dayalı olarak yeniden yaratılıyor.

Eşsiz, tarihsel olarak doğru olan işaret fişeği sistemi ile destek çağır: İşaret fişeği tabancaları, topçu veya çift kanatlı uçak uçuşları için hedefleri işaretleyebilir ya da farklı renkteki işaret fişekleri, takımına rehberlik etmesi için kullanılabilir.

Büyük silahlar, düşmanın savunma gücünü azalttıktan sonra bir Arditi hançeri ya da dağcı kazması ile yakın menzilde işi bitir. Daha fazla doğrudan ateş desteği için ağır makineli tüfekler, havan topları ve hatta dağ topları kullan..

Isonzo
Isonzo Full İndir
Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit
İşlemci: Intel Core i5-4670K, AMD Ryzen 5 1400
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 970, AMD Radeon R9 290, 4GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşlemci: Intel Core i7-6700K, AMD Ryzen 5 3600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 1070, AMD Radeon RX 580, 8GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Isonzo Full İndir
İndir - 10.03 GB