Anasayfa / Games / Ek Paket (DLC) – Mod / Hearts of Iron IV: No Step Back

Hearts of Iron IV: No Step Back

Hearts of Iron IV: No Step Back
İçeriği Oyla
  • Oylar: 50
  • Yorumlar: 0
Popülerite 9.09% 9.09%

İçeriği Oyla

İkinci Dünya Savaşı’nın en zorlu çarpışması Avrupa’nın Doğu Cephesinde yaşandı. .

No Step Back, Paradox Interactive’in 1930’lu yıllardaki dünya krizi ve II. Dünya Savaşı hakkındaki strateji savaş oyunu Hearts of Iron IV’ün en yeni genişletme paketidir. Bu genişletme ile oyuna Doğu Avrupa’daki birçok ülkeye dair daha fazla ayrıntı, Sovyet siyasetini yansıtan eşsiz oyun sistemleri ve askeri yönden birçok iyileştirme ekleniyor.
Hearts of Iron IV: No Step Back’in özellikleri:
Yeni Sovyet Ulusal Odak Noktaları: Komünist Sovyet yöneticileri, bir yandan güvensizlik ve ihanetle dolu bir hükümet sistemiyle de uğraşmalıdır ancak oyuncular güçlü lidere karşı parti direnişi oluşturabilir, hatta monarşinin yeniden kurulduğu gerici bir yolu takip edebilir.

Yeni Polonya Ulusal Odak Noktaları: Hükümette reform yapma, askeri yönetimi sağlamlaştırma veya popüler bir Sovyet yanlısı ayaklanmayı destekleme seçenekleriyle Polonya’nın tarihini yeniden yazın.

Yeni Baltık Ulusal Odak Noktaları: Estonya, Letonya ve Litvanya için ortak alternatif tarih yollarının yanı sıra her biri için benzersiz yollar.

Kara Subayı Kolordusu: Teknoloji ve taktiklerdeki değişikliklerden yararlanmak için mevcut subayların yetenek ve uzmanlıklarından yararlanarak bir genelkurmay oluşturun.

Ordu Tabiatları: Askeri silahlarınızın belirli özelliklerini öne çıkarın, belirli birlik türlerine genel bonuslar ekleyin ve hatta tümen tasarımına yardımcı olun.

Tedarik Sistemi Güncellemeleri: Lojistik sistemine Yakıp Yıkma taktikleri, yüzen limanlar ve özel tedarik birimleri eklendi.

Tank Tasarımcısı: Hız, top gücü, zırh ve hatta üretim maliyetini ön plana çıkaran modülleri kullanarak kendi zırhlı kuvvetinizi tasarlayın.

Demir Yolu Silahları: Azılı düşmanlar ve güçlendirilmiş mevzilerle başa çıkmak için eşsiz şekilde tasarlanmış en büyük, en prestijli topçu silahlarını hizmete sokun.

Hearts of Iron IV: No Step Back
Hearts of Iron IV: No Step Back Full İndir