Anasayfa / Games / Erken Erişim / Forest Ranger Simulator

Forest Ranger Simulator

Forest Ranger Simulator
İçeriği Oyla
  • Oylar: 69
  • Yorumlar: 0
Popülerite 10.55% 10.55%

İçeriği Oyla

Unutulmuş doğanın hazinesine sahip çıkın. Forest Ranger Simulator’da ormanınızı inşa edin, zanaat yapın, besleyin, temizleyin ve yönetin. Uzun ömürlü güzelliğini sağlayın ve kusursuz bir Orman Korucusu olun!

Forest Ranger’ın eli her zaman dolu. Görevlerin sayısı ve çeşitliliği kimsenin sıkılmasına izin vermeyecek. Bazı görevleri acele etmeden tamamlayabilirsiniz, bazılarında ise biraz koşu yapmanız gerekecek. Bazıları araba kullanımını gerektirecektir. Çok fazla ifşa etmek istemiyoruz. Kendin için gör.

Forest Ranger Simulator’da zanaat nedir? Kelimenin tam anlamıyla bulabildiğiniz her şeyden faydalı şeyler yaratmaktır. Bazen kesinlikle MacGyver gibi hissedeceksin.

Bir şey yaratmak için önce onu yıkmanız gerekir. Spesifik olarak, inşa etmek ve üretmek için malzeme almamız gerekiyor. Bir masa inşa etmek için tahtaya ihtiyacımız olacak. Ayrıca ormanda mantar gibi birçok değerli şey bulabiliriz.

Forest Ranger Simulator bir oyundur, ancak gerçek hayattan mümkün olduğunca çok değerli bilgiyi oyuna dahil etmek istedik. Defter sayesinde bir Orman Korucusunun çalışmaları hakkında çok şey öğreneceksiniz, ayrıca mantarlar hakkında bilgiler gibi ormanlar hakkında birçok ilginç gerçek bulacaksınız. Oynayarak öğrenin. İsim simülatörü zorunludur.

Tezgah. Her şeyin elinizin altında olması gibisi yok. Testere, pense, çekiç, boya fırçası… ve daha birçok alet kullanıma hazır. Neden bir kuş besleyici inşa etmiyorsunuz?

Orman Korucusu mesleği, sabah 8:00’den akşam 4:00’e kadar olan bir iş değildir. Burada gece gündüz nöbet tutmak zorundasın. Gecenin karanlık olduğunu ve tek ışığın ayın parıltısı ve el feneriniz olduğunu unutmayın. Gün batımını veya ayın güzelliğini izlemek… paha biçilemez.

Forest Ranger Simulator
Forest Ranger Simulator Full İndir
Sistem Gereksinimleri


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 32-bit,64-bit or later
İşlemci: i5-2500 3.30 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 780 GTX or AMD Radeon Radeon R7 260X series card or higher
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i7
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 1060
Ses Kartı: DirectX compatible

Forest Ranger Simulator Full İndir
İndir - 4.06 GB