Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / Eaten by Darkness

Eaten by Darkness

Eaten by Darkness
İçeriği Oyla
  • Oylar: 45
  • Yorumlar: 0
Popülerite 9.75% 9.75%

İçeriği Oyla

Cehennem gibi bir kabusta hızlı tempolu kargaşa. Bu kanlı, şiddetli korku birinci şahıs nişancı oyununda, yakınınızda kalan korkunun dehşetini ve iblisler ve ölümsüzler tarafından kovalanmanın coşkusunu hissedin. Gelişmiş Nanite ve Niagara grafiklerini kullanan ayrıntılı bir Unreal Engine 5 oyunu.

Karanlık birinci şahıs nişancı oyunlarının kanıtlanmış formülünü alan ve Nanite ve Niagara dahil olmak üzere Unreal Engine 5’te bulunan güçlü özellikleri kullanan Eaten by Darkness, korku FPS öncül konseptlerini yeni bir sürükleyicilik ve vahşet düzeyine taşıyor. Karanlığın derinliklerine inmek, canavar sürüsünün amansızlığını artırır. Eaten by Darkness, 1800’lerin sonundaki bir madencilik operasyonunda, madenlerin derinliklerine gömülü gizemli, okült bir gündemle geçiyor.

Oyun, eski tarz hızlı tempolu aksiyona dayalı birinci şahıs nişancı oyunları ile modern korkunun bir karışımıdır ve oyuncunun kendini içine çekmesine odaklanır. Eaten by Darkness, oyuncu olarak sizin aslında kendinizin yaşadığını hissettiğiniz bir oyun olarak tasarlanmıştır. Eaten by Darkness, karakterinizin kontrolünü her zaman elinizde tuttuğunuz hızlı tempolu, yüksek gerilimli bir aksiyon nişancı oyunudur; Bu, sadece izlediğiniz bir film kesme sahnesi pasif hızlı zaman olayı tutma oyunu değildir.

Daldırma, ultra modern bir kullanıcı arayüzüne ve etkileşimli mekaniklere yansıtılır. Sağlık çubuklarının ve ekrandaki hayatta kalma mikro yönetim göstergelerinin kaldırılması, oyunun keyfini sinematik bir ortamda çıkarmanızı sağlarken, oyun seslerinin ve görsellerinin sezgisel tasarımı, karakterinizin mevcut durumu hakkında size anlamlı geri bildirim sağlar.

Eaten by Darkness
Eaten by Darkness Full İndir
Sistem Gereksinimleri


MINIMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-Bit)
İşlemci: AMS Ryzen 5 or Intel Core i5 (@ 3.3 GHz or better)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce RTX 2060 Super (8GB)
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: SSD recommended

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Eaten by Darkness Full İndir
İndir - 24 GB