Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / Diablo II Resurrected

Diablo II Resurrected

Diablo II Resurrected
İçeriği Oyla
  • Oylar: 25
  • Yorumlar: 0
Popülerite 9.91% 9.91%

İçeriği Oyla

Diablo II: Resurrected‘te oyunun klasik 2D grafikleri günümüzün fizik tabanlı 3D modellerine dönüşüyor. Bununla birlikte oyuna dinamik ışıklandırma eklenecek ve oyunun animasyonlarıyla büyü efektleri de tamamen elden geçirilecek. Üstelik bunların tamamı 4K çözünürlüğe kadar destek sunacak. Oyunda yer alan ve gizemli Dark Wanderer’ın macerasını gözler önüne seren toplam 27 dakikalık klasik ara sahnelerin her bir karesi yeniden tasarlanmakta. Sanctuary’nin ürkütücü sesleri ve hafızalara kazınan özgün müzikleri de Dolby 7.1 surround ses teknolojisini destekleyecek şekilde elden geçiriliyor. Klasik oyunun ses ve grafiklerini üst seviyeye çıkaracak olan Diablo II: Resurrected, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları bugüne kadar eğlendirmeye devam eden derin oynanış detaylarını ve kilit tasarım öğelerini koruyacak.

Daha nostaljik bir deneyim isteyen oyuncular, modern grafiklerle orijinal deneyim arasında istedikleri zaman tek bir tuşla geçiş yapabilecekler. Diablo II: Resurrected yepyeni bir oyun gibi görünebilir fakat Diablo II’nin kendine has oynanış mekanikleri bütün orijinalliğiyle aynen korunacak. Oyunda paylaşımlı zula (shared stash) gibi çok talep edilen bazı yenilikler de bulunacak.

Diablo II: Resurrected’da geniş özelleştirme seçeneklerine sahip 7 karakter sınıfı bulunacak; bunlar ana oyundan Amazon, Barbarian, Necromancer, Paladin ve Sorceress ile Lord of Destruction genişleme paketinden Assassin ve Druid. Farklı beceriler ve yetenek dizilimlerini seçmek, eşya üretimi yapıp boş yuvalarına farklı öğeler yerleştirmek, eşya ve giysi setlerini tamamlamak, benzersiz silahlar ve zırhlar elde etmek, Rune Word kombinasyonları yapmak gibi pek çok farklı oynanış mekaniği Diablo II: Resurrected’da oyuncuları bekliyor.

Diablo II: Resurrected, size unutulmaz maceralar vaat etmekte! Oyuncular, orijinal Diablo II hikâyesinin dört ana bölümünde ölümcül Sanctuary dünyasına giderek Dehşet Lordu Diablo ve cehennemin diğer güçleriyle yüzleşecek. Ayrıca çok sevilen akıl hocası, bilge insan Deckard Cain ile bir araya gelecek, Archangel Tyrael’in yanında savaşacak ve oyun tarihine damgasını vuran diğer ilahi karakterlerle karşılaşacaksınız. Bu sürümde Lord of Destruction genişleme paketinin bütün içerikleri de yer almakta ve macera, Bölüm V’le devam ederek oyuncuları önce Mount Arreat’ın tehlikeleriyle yüzleştirip ardından da Yıkım Lordu Baal’ın karşısına çıkaracak.

Nasıl Oynanır:

1- “Offline.reg” kayıt dosyasını uygulayın.

2- “Diablo II Resurrected Launcher.exe”yi çalıştırın

3- Keyifli oyunlar.

Diablo II Resurrected
Diablo II Resurrected Full İndir
Sistem Gereksinimleri

Diablo 2: Resurrected Minimum Gereksinimler
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-3250/AMD FX-4350
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660/AMD Radeon HD 7850
Bellek: 8 GB RAM
Depolama: 30 GB
İnternet: Geniş bant İnternet bağlantısı
Çözünürlük: 1280 x 720
Diablo 2: Resurrected Önerilen Gereksinimler
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-9600k/AMD Ryzen 5 2600
Video: NVIDIA GTX 1060/AMD Radeon RX 5500 XT
Kartı: 16 GB RAM
Depolama: 30 GB
İnternet: Geniş bant İnternet bağlantısı
Çözünürlük: 1920 x 1080

Diablo II Resurrected Full İndir
İndir - 28.1 GB