Anasayfa / Games / Erken Erişim / Death Roads Tournament

Death Roads Tournament

Death Roads Tournament
İçeriği Oyla
  • Oylar: 39
  • Yorumlar: 0
Popülerite 11.35% 11.35%

İçeriği Oyla

Death Roads: Tournament, araba savaşlarını kartlarla ve sıra tabanlı oynanışla birleştirebileceğinizi kanıtlıyor . Geleceğinizin tehlikede olduğu çılgın bir yarışmaya katılın. En yüksek ödülü almak için yolunuza çıkan herkesi yok edin. Başarısızlık söz konusu değil, yoksa her şeye yeniden başlamak zorunda kalacaksın!

Saldırıya başlamadan önce sürücünüzü ve arabasını seçin. Sürüşünüzü başlangıç ​​kartı seti ile alacaksınız. Ardından, haritadaki başlangıç ​​noktasını belirleyecek bir sponsor seçin. Dikkatli karar verin, çünkü bunu daha sonra değiştiremezsiniz!

Kartlar sadece diğer arabaları vurmak için değildir. Tahtada hareket etmek ve daha iyi bir pozisyon almak için bunları kullanın. Akıllıca oynayın – engellerden kaçının ve yoldan çekilmeyin. Veya sert oynayın – her zaman rakibinize çarpabilirsiniz!

Sürüş sırasında vites değiştirmeyi unutmayın. Donanımınız ne kadar yüksek olursa, kartlar o kadar güçlü olur, ancak savrulduğunuzda da o kadar büyük ceza alırsınız. Avantajınız için kullanmayı öğrenin. Biraz pratik yaparak, kazanmak için patinaj yapabilirsiniz!

Düşmanlardan araba parçaları toplayın ve farklı kartlar almak için bunları yolculuğunuza kurun! Rakiplerinizi şaşırtmak ve kazanmanıza yardımcı olmak için yeni silahları, motorları ve tekerlekleri test edin. Ölümcül kombinasyonlar yapmak için desteyi tamamlayın.

Her çatışma sizi kazanmaya daha da yaklaştırır, bu yüzden asla yavaşlamayın, sadece ileriye doğru koşun. Death Roads’un kaybetmesi kolay bir yarış olduğunu unutmayın. O zaman yolculuğunuza baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Endişelenme, yol boyunca kilidini açtığın şey sende kalacak!

Death Roads Tournament
Death Roads Tournament Full İndir
Sistem Gereksinimleri


MINIMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İşlemci: Intel Core i3 2.5Ghz or AMD Phenom 2.5Ghz or greater
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: with at least 1GB VRAM
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Device

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Death Roads Tournament Full İndir
İndir - 432.95 MB