Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / Coal Mining Simulator

Coal Mining Simulator

Coal Mining Simulator
İçeriği Oyla
  • Oylar: 46
  • Yorumlar: 0
Popülerite 10.71% 10.71%

İçeriği Oyla

Kömür Madenciliği dünyasına hoş geldiniz! Neredeyse hiçbir şeyle başlayın ve zirveye çıkın – madeninizi geliştirin, kömür satın, yeni makineler satın alın ve bu sandbox simülatöründe tehlikelerden kaçının. Çok sayıda madencilik makinesinin kontrolünü ele alın. Şeyleri yok edin, maden çıkarın, delin, taşıyın ve patlatın.

Kömür Madenciliği Simülatörü, yeni tüneller ve yollar oluşturmanın size bağlı olduğu bir sandbox deneyimidir. Daha fazla kömür madenciliği yapmak için daha da derinlere gittikçe, madeninizi gerçekten kendiniz yapın.

Çok sayıda madencilik makinesinin kontrolünü ele alın. Şeyleri yok edin, maden çıkarın, delin, taşıyın ve patlatın – sadece güvenlik protokollerini takip etmeyi ve ekipmanınızı düzenli olarak bakım yapmayı unutmayın. Hiçbir şey sonsuza kadar çalışmaz – bir şey kırılırsa, onarmanız gerekir.

Kömür Madenciliği Simülatörü’nde son hedef yoktur – benzersiz ödüller elde etmek için sözleşmeler alabilir ve özel görevleri tamamlayabilirsiniz veya kendi yolunuzu izleyebilirsiniz. Seçim sizin!

Madencilik tehlikeli bir iştir. Depremleri veya gaz patlamalarını önleyin ve her şeye hazırlıklı olun – ne satın alırsanız alın, dikkatli olmazsanız çok kolay kaybedebilirsiniz!

Coal Mining Simulator
Coal Mining Simulator Full İndir
Sistem Gereksinimleri


MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 2500K, AMD FX 6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 1050 Ti, RX 460
Depolama: 11 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i7 6700K, AMD Ryzen R5 3600
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 1060, RX 580
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Coal Mining Simulator Full İndir
İndir - 5.76 GB