Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / ArcRunner

ArcRunner

ArcRunner
İçeriği Oyla
  • Oylar: 31
  • Yorumlar: 0
Popülerite 11.5% 11.5%

İçeriği Oyla

Titan sınıfının uzay istasyonu Arc’ın yapay zekası KORE’ye bulaşan bir metavirüs, ArcRunner protokolünün başlatılmasına neden oldu. İstasyonda ilerlemek, bölge muhafızlarını yenmek, KORE’yi bulmak ve sıfırlamak için çağrıldın. Bunun nesi mi zor? Arc’ta bulunan her robotik varlık sana karşı ve görevini tamamlamanı engellemek için seni avlamaya çalışıyor.

KİM OLACAKSIN?
En iyi usta ajan olarak oyna ve üç beden şablonundan yeni sibernetik android bedenini seç. Oyun tarzına bağlı olarak asker, ninja veya hacker olmayı seç ve çok yönlü bir şampiyon savaşçı, hızlı ve ölümcül bir dövüşçü ya da gizlilik ve yeniden programlama uzmanına dönüş. Seçim senin! Enerji çekicinden katanaya ve şok patlaması saldırısına kadar türlü özellikleriyle her bir karakter, kendine özel avantajları, silahları veya yetenekleriyle donatılmış olarak gelir.

SİLAHLARINI TOPLA
Arc’ta ilerlerken yeni silahlar bulmak için gözünü açık tut! Bu silahlar, düşmanlar veya elebaşlarından düşebilir, tedarik kasalarında bulunabilir veya mücadele ödülü olarak verilebilir. Gücü daha az olan silahları göz ardı etme, taktiksel bir avantaja sahip olabilirler! Silahlarının hasarını yükseltmek istiyorsan birkaç silah birden donanmak veya silah modları eklemek için kalıcı mikro robot yükseltmeleri ve geliştirmeleri kullan!

OYUNUNU MÜKEMMELLEŞTİR
Son oyununda kazandığın mikro robotları seç ve onları soğutucu haznendeki güçlü meta ilerleme yükseltmeleri için harcayarak sonraki oyununda hayatta kalmaya bir adım daha yaklaş. Hasarını ve SP’ni artırmak için çeşitli iyileştirmeler arasından seçim yap ve yapay zekayı yenmek için silah modu yuvaları ekle.

Karakterini güçlü geliştirmeleriyle donatmak için Autodoc’tan yararlan. Silah hasarını ve etkisini değiştirecek, ayrıca hareket yetenekleri ve ekstra silahlar ekleyebilecek dört güçlendirme arasından seçim yapma şansına sahip olacaksın! Her güçlendirme, 5 defaya kadar yükseltilebilir ve her sınıf, karakterine özel kendi geliştirme yelpazesiyle gelir! Yakında hiçbir şey seni durduramayacak.

ArcRunner
ArcRunner Full İndir
Sistem Gereksinimleri


MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-3470 or AMD Ryzen 3 1200
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650, 2 GB or AMD Radeon HD 7770, 2 GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 or newer
İşlemci: Intel Core i5-9600K or AMD Ryzen 5 3600X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060, 6 GB or AMD Radeon RX 580, 8 GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

ArcRunner Full İndir
İndir - 3.2 GB