Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / Age of Empires III: Definitive Edition – Mexico Civilization

Age of Empires III: Definitive Edition – Mexico Civilization

Age of Empires III: Definitive Edition – Mexico Civilization
  • Güncellendi
  • Tür Bilgisayar Oyunu
İçeriği Oyla
  • Oylar: 31
  • Yorumlar: 0
Popülerite 6.89% 6.89%

İçeriği Oyla

BU İÇERİK HAKKINDA
Bu içerik, Meksikalıları ilk kez Age of Empires III: Definitive Edition oyununa bir oynanabilir medeniyet olarak getirmektedir. Meksika medeniyeti, geniş bir yelpazede yeni içerikler sunmaktadır: İki yeni Kâşif, özgün bir Devrim mekaniği, 8 birim, 2 bina ve yepyeni ‘Grito de Dolores’ Tarihi Savaşı ile birlikte Meksikalılara özel sevkiyat kartlarına sahip yeni bir Ana Şehir. Ayrıca Meksika Çağ atlama mekaniği, farklı Eyaletler üzerinden seçim yapılarak medeniyetin geliştirilmesine olanak tanır, bu da her oyun tarzına uyum sağlayan özel sevkiyat kartları ve bonuslar sunar.

Grito de Dolores Tarihi Savaşı – Bourbon Reformları İspanyol elitlerine daha fazla güç verdikçe ve kilisenin gücünü azalttıkça, kırsal Meksika nüfusu arasında kırgınlık arttı. Napolyon Bonapart’ın İspanya’yı fethettiği haberi Amerika’ya ulaştığında Katolik bir rahibin sözleri devrimin kıvılcımlarını ateşledi.

BONUS: Hem Meksika hem de Birleşik Devletler medeniyetine sahip olmak, oyun içinde Queenston Tepeleri Tarihi Savaşı’nın kilidini açar.

Age of Empires III: Definitive Edition – Mexico Civilization
Age of Empires III: Definitive Edition – Mexico Civilization Full İndir