Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / V Rising

V Rising

V Rising
İçeriği Oyla
  • Oylar: 30
  • Yorumlar: 0
Popülerite 5.12% 5.12%

İçeriği Oyla

Yüzyıllar süren uykudan sonra zayıflamış bir vampir olarak Uyan. Hayatta kalmak için kavurucu güneşten saklanırken gücünü yeniden kazanmak için kan için avla. Vampir imparatorluğunuzu yükseltmek için kalenizi yeniden inşa edin ve insanları sadık hizmetkarlarınıza dönüştürün. Çevrimiçi müttefikler veya düşmanlar yapın ya da çevrimdışı tek başınıza oynayın, kutsal askerleri savuşturun ve bir çatışma dünyasında savaş açın.

Bir sonraki Drakula olacak mısın?

Gotik Bir Açık Dünya
Efsanevi korkular ve tehlikelerle dolu geniş bir dünyayı keşfedin. Değerli kaynakları keşfetmek, yol boyunca dost ve düşmanlarla tanışmak için yemyeşil ormanlar, açık kırsal alanlar ve karanlık mağaralar arasında seyahat edin. Vampir yoldaşlarla dünyayı dolaşın veya köyleri yağmalarken, haydutlara baskın yaparken ve doğaüstü canavarların alanlarına girerken tek başınıza avlayın.

Işıktan kork – Geceye hükmet
Gündüzleri gölgelere tutun yoksa yakıcı güneş ışığı seni küle çevirir. Geceyi dolaşın ve karanlıkta kurbanlarınızı avlayın. Bir vampir olarak, gece ve gündüz stratejilerinizi planlarken kana olan susuzluğunuzu gidermelisiniz.

Kaleni yükselt
Kaynakları toplayın ve karanlık güçler kazanmak için eski teknikleri keşfedin. Ganimetinizi depolayabileceğiniz ve karanlık ordunuzu büyütebileceğiniz bir kale inşa etmek için yeni edindiğiniz bilgileri kullanın. Alanınızı kişiselleştirin, vampir tarzınızı sergileyin ve hizmetçiler ve arkadaşlarınız için tabutlar hazırladığınızdan emin olun. Hazinenizi vampir rakiplerinden korumak için kalenizi güçlendirin.

Rekabet Edin veya İşbirliği Yapın
Yalnız seyahat edin veya arkadaşlarınızla dünyayı keşfedin. Diğer vampirlerle yan yana savaşmak, Vardoran’ın en büyük tehditlerini yenme mücadelesinde size avantaj sağlayacaktır. Kan, güç ve ihanet oyununda diğer oyuncuların kalelerine baskın yapın veya diplomatı oynayın. İster rekabet edin, ister işbirliği yapın – seçim sizin.

Vampirinde ustalaş
Ölümcül silahlar ve kutsal olmayan yeteneklerden oluşan bir cephaneliği öğrenin ve ustalaşın. V Rising’de, hassas WASD kontrollerini ve imleç tabanlı hedeflemeyi kullanarak beceri atışlarını hedef alıyor ve mermilerden kaçıyorsunuz – hareket etmek için tıklama yok. Güçlü düşmanları yenerek kazanılan çeşitli büyülerle silahları birleştirerek vampirinizi oyun tarzınıza uyacak şekilde özelleştirin. Becerilerinde ustalaş ve kötü güçlerini serbest bırak.

NOT: Steamworkfix’i içerir.

1- Steam’i Başlatın

2- Oyunu “VRising.exe” üzerinden çalıştırın

3- Keyifli oyunlar.

V Rising
V Rising Full İndir
Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i5-6600, 3.3 GHz or AMD Ryzen 5 1500X, 3.5 GHz
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti, 2 GB or AMD Radeon R7 360, 2 GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Minimum System Requirements might change in the future

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i5-11600K, 3.9 GHz or AMD Ryzen 5 5600X, 3.7 GHz
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070, 8 GB or AMD Radeon RX 590, 8 GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Recommended System Requirements might change in the future

V Rising Full İndir
İndir - 2.9 GB