Anasayfa / Games / Strateji Oyunları / State of Survival: Zombie War

State of Survival: Zombie War

State of Survival: Zombie War
İçeriği Oyla
  • Oylar: 27
  • Yorumlar: 0
Popülerite 11.35% 11.35%

Ekran Görüntüleri

İçeriği Oyla

Salgının ortaya çıkışının ardından altı ay geçmiştir. Korku, yalnızlık ve zorluklarla dolu altı ay. Çoğu hayatta kalamamış. Ancak sen bunu başardın. State of Survival oyununa hoş geldin.

Enfeksiyon bütün ülke geneline yayılmış, medeniyeti de beraberinde götürerek her şeyi yok etmiştir. Hayatta kalan bütün ordu ve hükümetler yok olmuştur. Bölge artık onlara karşı koyabilecek kadar cesur olan hayatta kalanlar ile birlikte Enfekte olanlara aittir.

Arkadaş edin ya da diğer hayatta kalanlarla birlikte savaş. Hayatta kalabilmek için ne gerekiyorsa yap. Kolay olmayacak. Enfekte olanlar her yerde. Kaynaklar yetersiz lakin, cesetler arasından kurtarabildiğin kadarını kurtarmalısın.

Dışarıda yeni bir dünya var. Evet, tehlikeli, ancak fırsatlarla dolu. Muazzam bir güç, onu elde etmek isteyecek kadar cesur olanları bekliyor. Dikkatli olmayı sakın unutma. İnsanların artık dost canlısı olmadığını belirtmekte yarar var…

Yeniden İnşa Et
Hayatta kalanlara güvenli bir sığınak sunmak ve felaket sonrası imparatorluğunun temellerini atmak için yerleşim yerini inşa et.

Kurtar
Sayını ve gücünü artırmak için hayatta kalanları kurtar. Özel yetenekleri olanları kurtar, salgın savaşında bu kahramanlara ihtiyacın olacak!

Araştır
Zombi hastalığı hızlı bir şekilde mutasyona uğruyor. Hastalığı tanımlayablmek için mümkün olan her araştırmayı yap. Enfeksiyonu kontrol eden eyaleti de kontrol edecektir!

Sosyalleş
Sayı demek güç demektir. Korku kapanı olan bu Vahşi’de hayatta kalabilmek için müttefikler edin ve stratejik ortaklıklar oluştur. Senden faydalanmaya çalışanlara karşı durabilmek için güç birliğine ihtiyacın var.

Kuralları Yeniden Yaz
İnsanlık 2. çağını yaşıyor. Hayatın düzene girmesi için kuralları yeniden yaz.

Customer Service Email:[email protected]
Facebook:https://www.facebook.com/TheSoSGame
YouTube:https://www.youtube.com/channel/UCVSyGzN8MqTfZ9W3pHC5Htg

▼Kahraman Tamamlanmaları Eklendi
Tıbbi Merhametler - Trish
Ehlîleştirilemez Denek - Wolfe
Göründüğünden Daha Fazlası - Jeb
▼Labirent Şehri
Son Umut takımı, dış dünyayı keşfederken bastıkları yer birdenbire çöker. Yer altı şehri büyüklüğünde bir Labirente düşerler.
▼Yeni Kullanıcı Arayüzü Stili Anahtarı
Oyuncuların yeni kullanıcı arayüzü stilini açmalarına/kapatmalarına imkân sağlayan bir anahtar eklendi.
State of Survival: Zombie War
State of Survival: Zombie War Full İndir