Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / Scorn

Scorn

Scorn
İçeriği Oyla
  • Oylar: 16
  • Yorumlar: 0
Popülerite 4.21% 4.21%

İçeriği Oyla

Scorn, tuhaf formlar ve kasvetli dokularla adeta kâbuslardan çıkmış bir evrende geçen, atmosferik birinci şahıs korku macera oyunudur.

“Dünyaya atılmak” fikri etrafında tasarlanmıştır. Bu rüya gibi dünyanın içinde izole edilecek ve kaybolacak, birbirine bağlı farklı bölgeleri sırasız bir şekilde keşfedeceksin. Scorn’un tüyler ürperten ortamı başlı başına bir karakter.

Her bir mekânın kendi teması yani hikâyesi, bulmacaları ve karakterleri, birbirine bağlı bir dünya oluşturmada önemli bir rol oynuyor. Oyun boyunca yeni bölgeler açacak, farklı beceri setleri, silahlar, çeşitli eşyalar bulacak ve karşılaştığın yerleri algılamaya çalışacaksın.

OYNANIŞ ÖZELLİKLERİ
TUTARLI, “YAŞAYAN” BIR DÜNYA
Scorn, birbirine bağlı farklı bölgelere sahip bir açık dünya oyunudur. Her bir bölge labirente benzeyen, keşfedilecek çeşitli odalar ve yollarla dolu bir yapıdır.

Scorn’un hikâyesi, oyun içinde anlatılır. Yani içinde bulunduğun yaşayan dünyanın korkunç gerçekliğinde dikkatini dağıtacak hiçbir ara sahne bulunmaz. Sen yine de gözlerini açık tut, huzursuz maceranda önemli bir şeyi kaçırırsan oyun sana hiç merhamet göstermez. Her şeyin bir nedeni ve amacı var, sadece ne olduğunu bulman gerek.

TAM VÜCUT FARKINDALIĞI
Scorn, oyunculara karakterlerinin vücudunu ve hareketlerini göstererek daha sürükleyici bir deneyim sunar. Dünyayla etkileşimler gerçekçidir. Sadece havada süzülen nesneler görmek yerine gerçekten elinde tutabilir, makinelerin ve aletlerin kontrolleriyle etkileşime geçmek için ellerini kullanabilirsin.

Scorn, birbirine bağlı farklı bölgelere sahip bir açık dünya oyunudur. Her bir bölge labirente benzeyen, keşfedilecek çeşitli odalar ve yollarla dolu bir yapıdır. Scorn’un hikâyesi, oyun içinde anlatılır. Yani içinde bulunduğun yaşayan dünyanın korkunç gerçekliğinde dikkatini dağıtacak hiçbir ara sahne bulunmaz.

Sen yine de gözlerini açık tut, huzursuz maceranda önemli bir şeyi kaçırırsan oyun sana hiç merhamet göstermez. Her şeyin bir nedeni ve amacı var, sadece ne olduğunu bulman gerek.

ENVANTER VE CEPHANE YÖNETIMI
Mühimmat belirli ve sınırlı olduğundan oyun boyunca eylemlerinin daha da farkında olursun. Ne zaman savaşacağını, ne zaman siper alacağını ve eylemlerinin çevrendeki dünyayı nasıl etkileyeceğini iki kere düşünmelisin. İlerlemek için farklı oyun tarzlarına ihtiyacın olacak.

Scorn
Scorn Full İndir
Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: QuadCore AMD Ryzen 3 3300X / Intel Core i5-8400
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 (3 GB)
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: SSD (Solid State Drive)

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10/11
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600/Intel Core i7-8700
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX 2070 (8 GB)
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: SSD (Solid State Drive)

Scorn Full İndir
İndir - 29 GB