Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / Roots of Pacha

Roots of Pacha

Roots of Pacha
İçeriği Oyla
  • Oylar: 59
  • Yorumlar: 0
Popülerite 11.66% 11.66%

İçeriği Oyla

Birbirine sıkı sıkıya bağlı bir insan topluluğu, her birinin kendi korkuları ve hayalleri olan köyünüzün hayatta kalmasını sağlayacaktır.

Arkadaşlıklar geliştirin ve birlikte zorlukların üstesinden gelin. Diğer klanlardan insanları sizinle birlikte yaşamaya davet ederek köyünüzü büyütün.

Pacha, tabiat ana ve onun unsurları için ilkel festivallere ve ritüellere katılın. Ve zamanı geldiğinde, gerçek aşkınızı bulun. Taş devrinin sunduğu en iyi kozmetiklerle karakterinizin görünümünü

Yüzünüz üzerinde çalışmayı bitirdiğinizde, etraftaki en muhteşem çiftliği yaratmaya çalışın. Orada durma! Zor bir iş gününden sonra geri dönmek için kendi benzersiz evinizi tasarlayın, yerleştirin ve dekore edin.

Oyun, çok oyunculu desteği düşünülerek sıfırdan geliştirildi. Arkadaşlarınızla birlikte yaşayın ve klanın gelişmesine yardımcı olmak için yeteneklerinizi ve kaynaklarınızı paylaşın. En sevdiğiniz hayvanları birlikte sürün. Balık tutmada yarışın, festivallerde eğlenin ve dönüm noktası olan çok oyunculu ara sahnelere katılın.

Roots of Pacha
Roots of Pacha Full İndir
Sistem Gereksinimleri


MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 or greater
İşlemci: 2 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 2 gb dedicated video card, shader model 3.0+
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Roots of Pacha Full İndir
İndir - 710 MB