Anasayfa / Apps / Haberleşme / Opera GX: Oyuncu Tarayıcısı

Opera GX: Oyuncu Tarayıcısı

Opera GX: Oyuncu Tarayıcısı
  • Güncellendi
  • Versiyon 1.9.4
  • Gereksinimler Android 8.0
  • Geliştirici Opera
  • Tür Haberleşme
  • Mağazası
İçeriği Oyla
  • Oylar: 40
  • Yorumlar: 0
Popülerite 11.35% 11.35%

Ekran Görüntüleri

İçeriği Oyla

Opera GX, tümü güvenli bir özel tarayıcıda özel dış görünümler, GX Corner, FAB navigasyon, Flow, reklam engelleyici ve çok daha fazlasıyla mobil telefonunuza bir oyuncu stili getiriyor. Bir oyuncu, her cihazda oyuncudur.

Oyuncular için tasarlanmıştır

Opera GX'in benzersiz tasarımında, masaüstü GX tarayıcısına Red Dot ve IF Design ödüllerini kazandıran stil ile oyun ve oyun ekipmanlarından esinlenilmiştir. GX Classic, Ultra Violet, Purple Haze ve White Wolf gibi özel temalar arasından seçim yapın.

Ücretsiz oyunlar, oyun fırsatları, yaklaşan yayınlar

Her zaman sadece bir dokunuş uzağınızda olan GX Corner, günlük oyun haberleri, yaklaşan yayın takvimi ve bir fırsat toplayıcı kullanımınıza sunuyor. Bir oyuncunun kendi mobil web tarayıcısında en yeni haberler ve oyun fırsatlarından haberdar olmak için ihtiyaç duyduğu her şey burada.

Telefonunuzu ve bilgisayarınızı bağlayın

Sadece bir QR kodunu tarayarak telefonunuzu ve bilgisayarınızı Flow’a bağlayın. Oturum açma, parola veya hesap gerektirmeden şifreli ve güvenlidir. Tek bir tıklamayla kendinize bağlantılar, videolar, dosyalar ve notlar gönderin ve bunlara tüm cihazlarınızdaki web tarayıcınızdan anında erişim sağlayın.

Yıldırım hızında tarayıcı

Hızlı İşlem Düğmesi (FAB) ve standart navigasyon arasında seçim yapın. FAB her zaman başparmağınızın yakınındadır ve etkileşime geçtiğinizde titreşir ve bu da hareket halindeyken son derece kullanışlı bir özelliktir.

Özel tarayıcı: reklam engelleyici, izleyici engelleyici ve çok daha fazlası

Dahili reklam engelleyici ve çerez iletişimi engelleyici gibi dahili güvenlik özellikleriyle güvenli bir şekilde gezinin ve sayfaları daha hızlı yükleyin. Bu güvenli tarayıcı ayrıca kripto hırsızlık korumasına sahiptir ve başkalarının cihazınızı kripto para madenciliği için kullanmasını engeller.

Opera GX hakkında

Merkezi Oslo, Norveç'te bulunan Opera, NASDAQ borsasında (OPRA) işlem gören küresel bir web yenilikçisidir. Opera, 2019 yılında, tarayıcının kenar çubuğunda yerleşik Twitch ve Discord, sayısız özelleştirme seçeneği, ses efektleri, arka plan müziği ve oyunlardan esinlenilmiş bir tasarımın yanı sıra tarayıcıyı daha az kaynağa ihtiyaç duyan ve oyun için bilgisayarda daha fazla kaynağı ayıran Ağ Bandı Genişliği sınırlayıcıları, CPU ve RAM gibi özelliklerle oyuncular için tasarlanmış bir tarayıcı olan Opera GX'i piyasaya sürdü. Opera GX yüksek puanlar almaya devam etmektedir (5,0 üzerinden 4,7) ve https://www.opera.com/gx adresinden indirebilirsiniz.

Bu uygulamayı indirerek https://www.opera.com/eula/mobile adresindeki Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi’ni kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, Opera’nın verilerinizi nasıl işlediğini ve koruduğunu https://www.opera.com/privacy adresindeki Gizlilik Beyanı’mızda öğrenebilirsiniz.

Opera GX'ı seçtiğiniz için teşekkür ederiz! Bu sürüm en son hata düzeltmelerini ve geliştirmeleri içerir.
Opera GX: Oyuncu Tarayıcısı
Opera GX: Oyuncu Tarayıcısı Full İndir