Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / My Child Lebensborn

My Child Lebensborn

My Child Lebensborn
İçeriği Oyla
  • Oylar: 40
  • Yorumlar: 0
Popülerite 6.19% 6.19%

İçeriği Oyla

BU OYUN HAKKINDA

《My Child: Lebensborn》 gerçek olaylara dayanan hikaye odaklı bir yetiştirme oyunudur. Karin veya Klaus’u evlat edinen ebeveyn olarak oynayın ve birlikte yaşadıkları mücadeleleri deneyimleyin.

Oyuncunun kararı sadece çocuğun nasıl hissedeceğini etkilemekle kalmaz, aynı zamanda seçimler yoluyla bir kişilik ve dünya görüşü geliştirir. Oyuncu olarak, onları yetiştirme sürecinde para kazanmak, yemek pişirmek, zanaat yapmak ve çocuklarla oynamak için çalışmanız gerekecek.

Oyun karakteri tanıtımı
Bir erkek, Klaus veya bir kız, Karin’i evlat edinebilir ve çocukluklarının en zor zamanlarında onlara yardım edebilirsiniz. Ebeveynleri olarak onlara doğru rehberlik ve özeni gösterin.

Günlük yaşam etkileşimi
Oyun, simüle edilmiş beslenmenin gerçekçi unsurlarıyla doludur. Çocuğunuza sağlamak için zamanınızı ve kaynaklarınızı dengelemelisiniz – daha iyi yemek alabilmek için çocuğunuzla daha fazla mı oynamalısınız yoksa fazla mesai mi yapmalısınız?

Çocuklarınıza bakmak da onların koruyucusu olmanın en önemli görevlerinden biridir, onların beslenmesi, yıkanması, okulu ve alışverişi ile ilgilenmenin yanı sıra çalışmak, onlara masal anlatmak, kıyafetlerini dikmek ve hepsinden önemlisi, gerçeği ve akrabalarını bulmalarına yardımcı olacak mektuplar yazın. Zor soruların cevaplarını bulacaksınız; tarihleri, nefretleri,

Eğlence aktiviteleri
Çocuğunuz zorbalığa uğradığında ve morali bozuk olduğunda onunla oyun oynayarak vakit geçirmeyi unutmayın, onu tekrar neşelendirecek ve başkalarıyla etkileşime geçme cesareti verecek birçok eğlence etkinliği vardır.

My Child Lebensborn
My Child Lebensborn Full İndir
Sistem Gereksinimleri

MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: 1Ghz
Bellek: 1 MB RAM
Ekran Kartı: GeForce 7800, AMD HD 4600, Intel HD Graphics 3000 or above
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Any

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Any

My Child Lebensborn Full İndir
İndir - 154 MB