Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / Midnight Fight Express

Midnight Fight Express

Midnight Fight Express
İçeriği Oyla
  • Oylar: 21
  • Yorumlar: 0
Popülerite 4.94% 4.94%

İçeriği Oyla

Şehrin en karanlık gecesinde beklenmedik bir kahraman ortaya çıkar.

Sen, gizemli bir AI drone tarafından “hayata” geri çekilen suç dünyasının eski bir üyesi olan Babyface’sin. İmkansız olasılıklara karşı göreviniz: Güneş doğmadan önce şehirde savaşın ve birlikte şehir çapında bir suçlu ele geçirmeyi önleyin.

Emrinizde olan her çevre aracını ve sokak dövüşü tekniğini kullanarak acımasız ve hiper-kinetik bir dövüş balesine katılın. Bozoların, ahbapların ve suç lordlarının artan saldırısını alt etmek için yeteneklerinizi yükseltin.

Gişe rekorları kıran savaş
Bir aksiyon filmi ustasının ustalığıyla düşman dalgalarıyla uğraşın. Hareket sanatçısı ve dublör Eric Jacobus’un mo-cap animasyonunu içeren akıcı ve içgüdüsel dövüşte düşmanları yumruklayın, atlatın, karşı koyun ve bitirin. Özel zorluk modları, herhangi bir oyuncunun eylemi tercihlerine göre yönlendirmesine izin verir.

Dövüş
Ustalığı Seviye atlayın, güç verin ve baş döndürücü bir dizi yıkıcı dövüş hareketini serbest bırakmak için genişleyen bir beceri ağacına dokunun. Kendi imza stilinizi geliştirin ve suçluları neyin çarptığını merak etmeye bırakan üst düzey kombinasyonlarda ustalaşın.

Katil Arsenal
Yakın dövüş hareketlerinizi bıçaklar, baltalar ve balyozlarla tamamlayın. Vahşi bir dizi tabanca ateşi, pompalı tüfek patlamaları ve patlayıcılar kullanın. Mobilyadan tuvalet pompalarına kadar her şeyi silahlandırın. Giderek daha da çirkinleşen yıkımlar elde etmek ve sokakları temizlemek için çevrenizdeki kentsel dünyadan yararlanın.

Street Warrior’s Wardrobe
Karakterinizin görünümünü özelleştirin ve ultra tatlıdan mega-tuhafa kadar çok çeşitli kozmetik seçeneklerin kilidini açın. 150’den fazla giysinin kilidini açın, sizin ve AI müttefikiniz Droney’iniz için görünümler donatın ve sokakları kurtarmak için savaşırken kalıcı bir izlenim bırakın.

Midnight Fight Express
Midnight Fight Express Full İndir
Sistem Gereksinimleri

MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i7-7500U (2 * 2700) or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 620 or equivalent
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-4670K (4 * 3400) or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 660 (2048 VRAM) or equivalent
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

Midnight Fight Express Full İndir
İndir - 5.4 GB