Anasayfa / Apps / Araçlar / MCPE Horror Maps For Minecraft

MCPE Horror Maps For Minecraft

MCPE Horror Maps For Minecraft
  • Güncellendi
  • Versiyon 1
  • Gereksinimler Android 4.4
  • Geliştirici Oomry
  • Tür Araçlar
  • Mağazası
İçeriği Oyla
  • Oylar: 49
  • Yorumlar: 0
Popülerite 12.28% 12.28%

Ekran Görüntüleri

İçeriği Oyla

Minecraft Ücretsiz Deneme ios için yeni Minecraft Korku Haritaları'nı indirin ve oynayın, şu modları alabilirsiniz: haşhaş oyun zamanı huggy wuggy, Granny, Hello Neighbor Baldi ve diğer oyunlar.

Minecraft Maps, minecraft için ücretsiz yeni modlar ve haritalar yüklemenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

?​

Minecraft için Haritalar ve Modlar:

✔️​ Poppys Playtime – Huggy Wuggy uzun boylu, mavi bir oyuncaktır. Poppy Playtime'da kötüdür, yanlış giden bir deney gibi ve sizi öldürmeye çalışır. Minecraft'ta neredeyse oyundaki gibidir.
✔️ Merhaba Komşu – Komşunuz bodrumunda bir şey saklıyor, onu alt etmeye ve bodrum kapısını açmaya çalışın, ancak o kadar kolay olmayacak çünkü komşu her zaman tetikte ve herkesi dışarı atmaya hazır Onun evi
✔️ Granny – Horror Granny, orijinal olarak DVloper tarafından geliştirilen bir korku oyunudur. MULTIPLAYER'da oynayın !! Arkadaşlarından biri GRANNY, diğerleri ve sen onların evinden kaçmaya çalışıyorsun!
✔️ FnaF – Pizzacıda Gece, Orijinal olarak sadece 2 hedefin olduğu bir Roblox Oyunu/Deneyimidir, Sabah 6'ya kadar hayatta kalın veya katili/animatronik öldürün
✔️ Ice Scream Horror – Ice Scream Rod sizi Dondurmaya çevirmek için geliyor!!!Çocukları kaçırıyor ve özel Dondurması ile onu tombullaştırıyor!!!Sizi ve bir sürü Minirodu bir ordu gibi dondurmak için bir Dondurucu Nefesi var.

? Hemen indirebileceğiniz, kurabileceğiniz ve oynayabileceğiniz mod master'ımız sayesinde minecraft modunu, minecraft pe için tüm haritaları ve modları SKLauncher veya CurseForge Launcher gibi bir başlatıcıya veya araç kutusuna ihtiyaç duymadan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. .

YASAL UYARI: RESMİ BİR MINECRAFT ÜRÜNÜ DEĞİLDİR. MOJANG TARAFINDAN ONAYLANMAMIŞ VEYA MOJANG İLE İLİŞKİLİ DEĞİLDİR. Tüm hakları Saklıdır. http://account.mojang.com/documents/brand_guidelines uyarınca

MCPE Horror Maps For Minecraft
MCPE Horror Maps For Minecraft Full İndir