Anasayfa / Apps / Alışveriş / Hepsiburada: Online Alışveriş

Hepsiburada: Online Alışveriş

Hepsiburada: Online Alışveriş
5/5 - (1 vote)
  • Oylar: 36
  • Yorumlar: 0
Popülerite 7.92% 7.92%

Ekran Görüntüleri

5/5 - (1 vote)

Hepsiburada
2000’den beri Türkiye'nin Hepsiburada'sı olarak, 30’dan fazla kategoride, yaklaşık 145 milyon ürün çeşidini müşterilerimizle buluşturuyoruz. Müşteri deneyimini merkeze alarak, milyonlarca ürüne tek tıkla ulaştığın yolculuğunun her aşamasını günden güne daha iyiye taşıyoruz. Ar-Ge merkezimizde sektöre öncülük eden çalışmalarımıza her gün yenilerini ekliyoruz. Hepsiburada’da seni bekleyen avantajları öğrenmek ister misin? Sen de Hepsiburada’ya gel, senin için sunduğumuz benzersiz avantajlardan hemen faydalanmaya başla.

Hepsiburada Premium
Premium’un kargo bedava avantajıyla kargo ücretini düşünmeden alışveriş yaparsın, her alışverişinden %3 Hepsipay Papel kazanırsın. Hediye BluTV üyeliğinle en güncel dizi ve filmleri yakalarsın. Ücretsiz mobilya montajı, %50 indirimli Fixpack paketleri ve çok daha fazla ayrıcalığı da kaçırmazsın. Hadi sen de Premium’a geç, avantajların katlansın.

Hepsiburada Market
Evinin ihtiyacı olan tüm süpermarket ürünlerine Hepsiburada Market ile oturduğun yerden hızlı ve kolayca ulaşırsın. Taptaze meyve ve sebzeleri, temizlik ürünlerini ve tüm market ihtiyaçlarını süper indirimlerle alırsın. Sana özel bütçe dostu fırsatlarla, cebini ve kendini hiç yormadan evinin ihtiyaçlarını tamamlarsın.

Hepsiburada Seyahat
Uçak biletini sana özel fırsatlarla satın almak ister misin? O zaman kolay uçuşun adresi Hepsiburada Seyahat, senin için en ucuz uçak biletlerini listeler, süper fiyatlarla kazançlı uçmanı sağlar. İşte bu kadar kolay! Hemen göz at, seyahat ederken de Hepsiburada ayrıcalıklarını kaçırma.

Hepsipay
Yeni nesil ödeme yöntemimiz Hepsipay ile pratik ve güvenli bir şekilde ödeme yaparsın. Hemen Al Sonra Öde limitin sayesinde ihtiyaçlarını ertelemek zorunda kalmazsın. Hepsipay hesabında biriken Hepsipay Papellerini kullanarak avantajlı alışverişin keyfini çıkarırsın.

HepsiGlobal
Milyonlarca sınır tanımayan ürünle tanışmak ister misin? HepsiGlobal, dünyanın favorisi ürünleri ayağına getirir. Üstelik kargo ve gümrük derdin de olmaz. Yurt dışından kapına güvenle gelen ürünlerdeki, inanılmaz fırsatları hemen keşfet, kaçırma.

Mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşayabilmeniz için geri bildirimlerinizden ilham alarak uygulamamızda iyileştirmeler yaptık.
Geri bildirimlerinizle kendimizi geliştirmeye her zaman devam edeceğiz.
Keyifli alışverişler!
Hepsiburada: Online Alışveriş
Hepsiburada: Online Alışveriş Full İndir