Anasayfa / Games / Bilgisayar Oyunu / GENIE

GENIE

GENIE
İçeriği Oyla
  • Oylar: 41
  • Yorumlar: 0
Popülerite 10.87% 10.87%

İçeriği Oyla

Genie’nin anlamını keşfetmek ve kaderini gerçekleştirmek için çıktığı yolculukta Lula olarak harika ortamları keşfedin. Önce kırık kristal parçalarını toplayın, ardından hikayenin çözülen şiirlerini takip edin.

GENIE birkaç saatlik rahatlatıcı bir deneyimdir. Unreal Engine 5 ile yapılmış, sürükleyici grafikler, fantezi tarzı, çeşitli dönemlerde geçen muhteşem doğal ortamlar ve kısa sürede unutamayacağınız bir yolculuk yapmak için büyüleyici bir film müziği ile birleştirilen şiirsel bir biçimde sunulan zengin bir hikaye. ortamların tadını çıkarın!

Oyuncu, seviyelerin ilk yarısında haritanın etrafına dağılmış kristal parçalarını toplar. Tüm kırıkları topladıklarında şiir benekleri birer birer belirmeye başlar. Oyuncu üzerlerinde durduğunda, etraflarında bir ışık kaynağı bulmalı ve ona odaklanmalıdır. Bu olduğunda kamera görüntüsü değişir ve anlatım başlar. Bu yapıldıktan sonra, bir sonraki şiir noktası ortaya çıkar ve bir sonraki seviye başlayana kadar böyle devam eder.

GENIE, 2016 yılında çıkan Drizzlepath: Genie’nin yeniden yaratımıdır. Ortamlar sıfırdan yapılmış, hikaye değiştirilerek şiir formuna dönüştürülmüştür. Oldukça yetenekli bir seslendirme sanatçısı, oyunun tam anlatımını kaydetti. Müzik, daha atmosferik parçalardan oluşan bir seçki ile (tek bir istisna dışında) yeniden ziyaret edilir.

Oyun, her biri yaklaşık 5-10 dakika süren 15 bölüme ayrılmıştır; ilerleme başlangıçta kaydedilir.

Not: Bu oyunun temel yönü atmosferdir. Neredeyse sıfır etkileşim sunar ve çoğunlukla ruh halini deneyimlemek isteyenler için önerilir.

GENIE
GENIE Full İndir
Sistem Gereksinimleri


64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 or higher 64-bit
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2GHz, AMD Athlon 64 X2 2GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 780 or AMD RADEON RX 470 (These are for 1080p resolution, lowest graphics settings and 60 FPS most of the time)
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 26 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible sound card with latest drivers
İlave Notlar: This game needs all Windows updates installed.

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 or higher 64-bit
İşlemci: Quad-core Intel or AMD processor, 2.5 GHz or faster
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX 3070 or AMD Radeon RX 6700 XT (These are for 4K resolution, highest graphics settings and minimum 60 FPS)
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 26 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible sound card with latest drivers
İlave Notlar: SSD is recommended. For additional immersion use gamepad with force feedback.

GENIE Full İndir
İndir - 24.2 GB