Anasayfa / Apps / Sağlık ve Fitness / Daily Yoga: Fitness+Meditation

Daily Yoga: Fitness+Meditation

Daily Yoga: Fitness+Meditation
İçeriği Oyla
  • Oylar: 37
  • Yorumlar: 0
Popülerite 11.5% 11.5%

Ekran Görüntüleri

İçeriği Oyla

Kilo kaybı için çoklu yoga asanaları, pilates, fitness ve corepower yoga.

?ÖDÜLLER?
⁃ "En İyi Geliştirici", "Yeni ve Kayda Değer", "Temel Uygulama Koleksiyonları ve Editörün Seçimi";
⁃ Healthline tarafından 2021'den beri "En İyi Yoga Uygulaması";
⁃ The Wall Street Journal – "Bağımlılık Yapan 5 Fitness Uygulaması";
⁃ Evening Standard – "Londralılar için En İyi Uygulamalar".

Hem yoga fitness poz videolarını hem de meditasyonu tek bir uygulamada bulmak ister misiniz?
Daily Yoga, çoklu yoga pozları, çeşitli rehberli yoga dersleri ve kilo verme yoga zorlukları ile hem zihniniz hem de vücudunuz için sağlık yararları sağlayan bir platformdur. Güne bir yoga egzersizi ile başlayın, esnekliği ve dengeyi artırın, günlük aktivitelerde performansı artırın, iyi bir duruş sergileyin, formda ve sağlıklı olun!

NEDEN GÜNLÜK YOGA SEÇMELİYİZ?

– Kilo ver ve yağ yak

– Smart Coach ile Başlangıç ​​Dostu

– Esnekliği artırın ve formda kalın

– Meditasyon ile stresinizi azaltın

-Kişiye Özel Yoga Programı

ANA ÖZELLİKLER:
Günlük Yoga zorlukları, Haftalık Yeni sınıflar!
Yeni başlayan biriyseniz, yoga zorluklarına katılın ve sonuçları görün. Daily Yoga, daha gelişmiş sınıflara, dizilere ve akışlara dalmadan önce temel bilgileri öğrenmenize yardımcı olacak kolay yoga dersleri sağlar. Eğer ileri seviyedeyseniz, çok sayıda birinci sınıf koç var. Yeni kurslar haftalık olarak güncellenecektir, böylece aynı yoga antrenmanını tekrar tekrar yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Kilo Vermek ve Yağ Yakmak için Yoga!
Daily Yoga, kilo kaybı için farklı kurslar ve yoga asanaları sunar. Birkaç gün içinde yağ yakmanıza ve gözle görülür sonuçlar almanıza yardımcı olacak kolay ve etkili tüm vücut yoga egzersizleri var.

Evde Kişisel Yoga Stüdyosu!
Günlük yoga, fitness hedeflerinize göre farklı yoga zorlukları sunar. Şekil alın, kilo verin, esneyin, esnekliği artırın – en yoğun kişi bile ev yoga egzersizini tamamlamak için 7-15 dakika bulabilir ve sadece 30 gün içinde görünür sonuçlar elde edebilir.

Sizi Motive Edecek Akıllı Koç!
Smart Coach özelliği, doğru sınıfı tekrar tekrar aramanın zorluğundan kurtulmanıza yardımcı olur. Akıllı Koç özelliği, bir aylık hedefinize ulaşmanıza yardımcı olmak için 28 günlük bir ders programı oluşturur. Her gün yeni bir sınıfın açılışını yapmak şaşırtıcı olacak.

Favori Derslerinizi İndirin!
Çevrimdışı kullanım için yoga sınıfını indirin ve her yere yanınızda götürün. Oturma odanızda, bir otelde, sahilde veya nereye giderseniz gidin pratik yapın.

İhtiyaçlarınıza Uyarlanacak Kişisel Yoga Planı!
Cebinizde kişisel bir yoga egzersiz planlayıcısı! Daily Yoga, 500'den fazla yoga pozu, 500'den fazla rehberli yoga dersi, pilates ve meditasyon seanslarının yanı sıra en büyük yoga pozu kütüphanesini sunar. İhtiyaçlarınıza ulaşmak için birden fazla yoga pozu var, Vinyasa, HIIT, Hatha, Restoratif, Yin, Ashtanga, Yoga Nidra, Güneşi Selamlama ve yakında 500'den fazla yoga asanası seçilebilir.

İlerlemenizi Takip Edin ve Kaydedin!
Farklı cihazlar kullanıyorsanız kişisel veriler izlenebilir. Akıllı saat ile aktivite halkalarınıza katkıda bulunmak ve günlük hedeflerinize ulaşmak için egzersiz süresini ve yakılan kalorileri ve kalp atış hızınızı takip edebilirsiniz.

Zihin ve Beden için Meditasyon!
İç huzuru bulmak için özel olarak tasarlanmış meditasyon dersleri. Enerjinizi hızla artırın, 10 dakikalık meditasyon dersi ile stresinizi atın ya da tatlı bir rüyaya giden yumuşak sesi takip edin.

Dünya Çapında Yoga Topluluğuna Katılın!
Dünya çapında 50 milyon yogi ile bağlantı kurun. Her sınıftaki deneyiminizi tartışın, etiketleyin ve birbirinizi yoga zorluklarını bitirmeye teşvik edin. Dünyanın her yerinden yogileri birbirine yaklaştırıyor.

Daily yoga, dünyanın dört bir yanındaki yogilere daha iyi bir yoga deneyimi yaşatmak için bir sağlık ve fitness uygulamasıdır. Bu en iyi yoga uygulamasına katılın ve güne sabah yoga esnemeleri ile başlayın veya yatmadan önce yoga yapın.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN:
Kullanım Koşulları: http://www.dailyyoga.com/terms.html
Gizlilik Politikası: http://www.dailyyoga.com/privacy.html

İLETİŞİM:
Her zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!
· Uygulama kullanım sorunları ve önerileri: [email protected]
· İş İşbirliği: [email protected]

Hayata Gel, Yogaya Gel!

- New course in March: Warm Up Stretch in Bed, Meditation in Bed, Hip Opening Yoga in Bed, Leg Flexibility Yoga in Bed.
- New Challenges: Spring Warm Up Monthly Challenge, Yoga In Bed Weekly Challenge, Gain Power Puzzle Challenge, Get A Good Sleep Puzzle Challenge.
- New weekly editor's choice in New Arrivals.
- Optimization on Daily Goal Filter.
- Relaxing moment setting supported in Daily Goal.
- Fixed some issues.
Daily Yoga: Fitness+Meditation
Daily Yoga: Fitness+Meditation Full İndir